update 2.9.19

Čoho sme sa už dočkali
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

update 2.9.19

Post by nezmar »

Všeobecné
  • opravené nejaké texty
  • opravené nejaké bugy
  • prerobená správa predmetov
  • Ohnivý bič má nastavenú mágiu ohňa 11 (veľké ohnivé gule)
  • Andel z Temnoty - znížená INI na 1
  • pri resetovaní klanu vyhodí aj z aliancie
  • aliancia sa dá vytvoriť (alebo vstúpiť do existujúcej) iba vtedy ak hráč už vlastní aspoň 1 mesto
  • Pri hover efekte (prechod kurzorom) na počet ľudí v klane (ľavé menu) sa zobrazí bublinka s informáciou o volnom priestore
  • Pri hover efekte (prechod kurzorom) na hodnotu armády (ľavé menu) sa zobrazí bublinka s informáciou o žolde na ďalší mesiac
  • Min a Max ceny za suroviny (ingoty, lolečka, plány) boli upravené podľa návrhu viewtopic.php?p=5474#p5474
  • V nastavení už je možné meniť poradie klanov -> prejaví sa to aj na úvodnej stránke (top 3 klany)
  • V nastavení si môžete povoliť zobrazovanie daní na úvodnej stránke (zvýšenie/zníženie)
  • V menu sa už zobrazuje aj možnosť zaútočiť na Mesto (sekcia válka) - ale iba vtedy ak žiadne neopravujete
  • chat už nerefreshuje celý, ale iba načítava nové správy. Ak vám nestačí 5s reload, tak ho môžete vždy kliknúť ručne.
Vulkán
  • Flamkeper Lord zlacnený na 250 rún. Mágia ohňa 4 posílená (závislá od počtu ťahov)
  • Akolytom zvýšený základný rekrut 2x
  • Mágia ohňa 6 posílená (počty zvýšené približne 2x)
  • Cena Magma obra zmenená na 100 run ohňa, 100 run nebes a 1 runu večnosti
  • Pridané vylepšenie budovy Večný oheň (fénixovia) - ľadový fénixovia chodia v počte 10-20
Dralgar Imagar
  • znížený bonus do rekrut bizónov založený na runách života
  • znížený bonus do rekrut obrov založený na runách života
Ghoro
  • znížená cena Vzducholodí na 100k zlata
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update 2.9.19

Post by nezmar »

teoreticky opravne predmety :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update 2.9.19

Post by nezmar »

keďže na niektorých stránkach sa menil dizajn (úvodná stránka, čet, vybavenie jednotiek, nastavenia), tak odporúčam použiť klávesové skratky

CTRL+R a CTRL+F5 (rôzne prehliadače to majú inak)

aby Vám stiahlo najnovšie JS a CSS
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: update 2.9.19

Post by Hron »

Když mám "Daně - Ano" tak je nevidím, když mám "Daně - Ne" tak je vidím. Nemělo by to být obráceně?

Asi chápu, že je to tak, že na tlačítku se píše změna oproti současnému, tedy, když je tam "ne", tak to značí, že jsou daně zapnuté a tlačítko je vypne a obráceně, ale tak nějak intuitivně na první pohled mi to připadá obrácené...
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: update 2.9.19

Post by Hron »

A druhá poznámka k daním:

Přišlo by mi lepší, kdyby tam byli 3 tlačítka "nízké", "normální", "vysoké" a klik na dané tlačítko by nastavilo dané daně.

Ono jak nyní to funguje tak, že když máš vysoké daně, tak musíš kliknout na "zvýšit" abys měl normální, tak to mi přijde takové neohrabané/nelogické.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update 2.9.19

Post by nezmar »

zmenim teda texty aby boli zrozumitelnejsie :)

a su tam 2 tlacidla pretoze 3 sa tam moc nezmestia. Mozno ak budu kratsie texty

a ked mas nastavene vysoke dane tak sa zobrazuje: Znížit || Vyvážit -> cize pre normalne dane klikas na Vyvazit

Cize 3 jedine vtedy ak by tam namiesto textu boli IKONY
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: update 2.9.19

Post by Hron »

nezmar wrote: Sat 03. Feb 2024 15:16:32 zmenim teda texty aby boli zrozumitelnejsie :)

a su tam 2 tlacidla pretoze 3 sa tam moc nezmestia. Mozno ak budu kratsie texty

a ked mas nastavene vysoke dane tak sa zobrazuje: Znížit || Vyvážit -> cize pre normalne dane klikas na Vyvazit

Cize 3 jedine vtedy ak by tam namiesto textu boli IKONY
Kdybych se naučil číst, bylo by to lepší... :D Takže takhle je to v pořádku. Moc se omlouvám.

PS: Obecně jak měl ySpirit vzhled toho menu a funkce v něm, tak to bylo dle mě super. Tak možná, kdyby to šlo udělat dle něho, bylo by to super.
(teď jak jsi upravil vzhled, tak jeho verze nefunguje, kdyby fungovala, tak stále používám ji)
ySpirit wrote: Sat 18. Feb 2023 1:16:55
Post Reply