Eternané

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
Post Reply
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Eternané

Post by healtonn »

Jak to s eternany funguje? respektive, pokud bych chtel za vulkana farmit runy vecnosti na magmaticke obry, je nejaky rozumny zpusob farmeni (za jakehokoliv boha actually) jak ty runy farmit? protoze kdyz koukam na wiki tak pri spatne reputaci muze dojit mega silna armada, ktera mi hned v momente kdy dojde znici 10% armady nebo v pozdejsi fazi runy a mesta, coz je mega drahe a otravne. Da se to nejak resit?
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Eternané

Post by Hron »

Obvykle se to řeší druhý klanem, který se obětuje jen na farmení run a jinak nic nedělá.
Ono třeba DCCD s army 10-15M je schopné beze ztrát porážet armádu eternanů a tak trpí ztrátami jen když přichází o 10% armády. A pokud někdo (třeba ty) kupuje runy věčnosti, tak se na tom dá přežívat.

Jinak je možnost eternany škádlit a pohybovat se okolo diplomacie -10, kdy tě to bolí, ale nepřijdeš o vše a až se dostaneš na 9 magma obrů, tak je přestat chodit. Tohle tě vyjde dost draho, ale nezničí ti to města a tak je pak možnost ten klan opět rozjet.
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Eternané

Post by healtonn »

co znamená DCCD?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Eternané

Post by nezmar »

tiez rozmyslam, ze si spravim druhy klan len kvoli tomu. Runy vecnosti dosli a nikto ich na trh nedava, aj ked tie posledne som kupoval za 4M jednu :(

Draglar | Crininis | Crinis | Draglar
elfsky strelci, strelci, mnichovia, wurmovia
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Eternané

Post by healtonn »

aha diky
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Eternané

Post by tarrant »

já je na trh dávt budu.. ted jsme jich dal asi 50.. ale doufám, že si je vyberu hlavně se svou ascenou :D
njlepší na farmení eternanů je Vulkán.. s 5M armádou porazím armádu eternanů.. kdybych měl vulkánovy prapory, tak i s menší.. jediné co mi oemzuje je počet tahů což mi eternané taky kradou.. města at si klidně nechají.. chvíli jsme myslel že se budu držet po -50 diplomacie, ale kvůli těm pár démonům na porážku na to kašlu a a budu je štvát co to půjde..

PS: a jako bonus 10 střípků naděje na trhu 9 x 10M a 1 x 1M jsem se ukliknul, tak at si případný nálezce užije :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Eternané

Post by nezmar »

keď sa objavia tak ich určite kúpim, nič ti nenechám :D
Post Reply