Totem krve feat. bahenní brouk

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
Post Reply
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Totem krve feat. bahenní brouk

Post by healtonn »

nechtěně jsem způsobil situaci znázorněnou na obrázku https://prnt.sc/So3RzRlOan2E a bojím se s tím vlízt do bitvy. co se stane v takové situaci? :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by nezmar »

pokial si dobre pamatam, tak pocet zivotou nemoze klesnut na 0 pomocou predmetov.

Kludne s tym chod do bitky. Ak sa ukaze ze ti to nastavilo na 0 a teda vsetko ti zomrelo tak potom je bug a napises to do bugov a ja ti to vratim ;)

PS: nezabudni ulozit vypis aby sme vedeli co vsetko ti mam vratit :D
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by healtonn »

v bive to nepochcipalo ale kdyz jsem zamerne neposlal tanky, tak, aby tankovali pavouci, tak do nich nikdo nesel, takze v te bitve asi realne maji 0 nebo mozna 1hp. si rikam co to udela kdyz se dotknou ohniveho stitu
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by healtonn »

aha už vidím co se stane. ti pavouci realne vubec neutoci, jak kdyby byli mrtvi. je to bug, nebo to tak ma byt? :D (nevim jak sem vlozit html soubor s vypisem)
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by Hron »

Teoreticky by ti měli Brouci zemřít a tím, že nezemřeli tak je z toho bug, protože jednotka existuje, ale chová se jako mrtvá. Celkem by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby byla v armádě poslední přeživší (jestli by to byla prohra).

Na druhou stranu: Dát broukům +1 je neskutečné posílení, na které ta jednotka není dimenzovaná (stejně jako pro +7 životů). Takže si myslím, že by na ní neměl prapor fungovat a reálně, kdyby se jí dala schopnost "slabá", která by dělala, že na ní nemají předměty účinek, tak by to bylo nejlepší...
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by Hron »

Opět někdo narazil na problém s brouky a totemem krve a když si čtu, co se tu řešilo, tak se opět přikláním k řešení, aby se broukům dala schopnost (například "slabá", nebo "roj", nebo jakkoliv pojmenované), která by dělala, že daná jednotka nemůže nosit vybavení.
Uznávám, že nesmyslných jednotek pro předměty je tu více (například jednorožec s lukem), ale u brouků je problém i s tím, že na některé předměty nejsou statově dimenzovaní...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by nezmar »

pride mi zvlastne upravovat "iba" chrobaka, pretoze moze rozbit hru. Pokial by sa spravila kategoria "jednotky bez predmetov" tak OK ale chce to zahrnut viac ako len chrobakov :D

Opravil som chybu (na toto som uplne zabudol): pocet zivotou nemoze klesnut na 0 pomocou predmetov a je automaticky nastaveny na 1

Nelogickych noseni je vela: Had s mecom, ... To by chcelo upravit kompletne sposob akym sa pouzivaju predmety aby to malo zmysel a presne urcovat ktora jednotka moze aky typ predmetu nosit (rozmyslal som uz aj nad tym) a tym umoznit jednotkam nosit mozno aj viac ako jeden predmet
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by Hron »

Já jsem psal, že nelogický je to u více věcí, ale ostatní věci hru nerozbíjí.

Ale ok, když chceš aby měli brouci itemy, tak opět otevírám téma Dhara a jdu navrhnout jejich nerf... aneb jak jsem psal do chatu, brouci jsou bez předmětů mírně za hranou, ale ještě v přijatelné vzdálenosti, ale itemy jako totem a pírka jsou hodně za hranou.
- kombinace zdvojnásobení zranění se slayerem a obřím jedovým útokem je neskutečná
- kombinace chození velkého počtu zadarmo a +700% do životů je ještě neskutečnější
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Totem krve feat. bahenní brouk

Post by nezmar »

700 je hodne tazke ziskat. Malokto nazbiera 3 pierka a este k tomu ich aj vyrobi. Ale uznavam ze aj +200% je dost
Post Reply