Nekromant

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
Post Reply
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Nekromant

Post by healtonn »

Opravdu jsem právě zahodil 60% army abych postavil nekropolis abych mohl rekruitovat nekromanta za půl mega, abych zjistil že ta jednotka by se měla bát skupinky vesničanů a umřela prvního ohnivýho štítu kterýho se dotkne? co to je, nějaká past na nooby? šak to je k ničemu :D :D
Seriozně, jaká je pointa te jednotky?
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Nekromant

Post by Hron »

Je to jedna z nejsilnější jednotek ve hře.

Podívej se na tu jednotku na wiki a rozklikni si co za jednotky umí oživit:
http://landofice.com/wiki/index.php?title=Nekromant

Oživené jednotky nekromantem (stejně jako u všech ostatních, co nemrtvý dreadd oživuje) ti ty jednotky po boji zůstanou. A právě v tom je jeho hlavní síla a je to jedna z nejsilnějších jednotek ze hry. Je to jedna jednotka, která umí vytvořit 7 různých dalších a jedna z nich jsou Zvěstovatelé, což jsou vlastně Flamekeepeři (tedy nejsilnější jednotky klasického Vulkána).

A právě správná práce s Nekromanty je hlavní umění hraní nemrtvého Dreadda (který je díky tomu nejtěžší bůh), ale když to děláš správně, tak v kombinaci s Temnými přízraky je pak i nejsilnější.
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Nekromant

Post by healtonn »

no... a co kdyz mam soulkeepery? :D
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Nekromant

Post by Hron »

healtonn wrote:no... a co kdyz mam soulkeepery? :D
No, pak to není tak přesílený, ale stále jsou Zvěstovatelé top jednotky a obří kostlivci sem mohou hodit...
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Nekromant

Post by healtonn »

takže u nekromanta se očekává, že hodím nekolik jednotek, kazdou za pul mega na flamekeepera, necham je umrit a budu doufat, ze mi vyyvolaji jednotku?
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Nekromant

Post by Hron »

healtonn wrote:takže u nekromanta se očekává, že hodím nekolik jednotek, kazdou za pul mega na flamekeepera, necham je umrit a budu doufat, ze mi vyyvolaji jednotku?
Ne. Ono se totiž předpokládá, že si seženeš něco, co mu dá imunitu na ohnivý štít. Obvykle se používá Kouzelnická róba, nebo Prokletá kouzelnická róba. Ale dá se použít i třeba kalich ohně, nebo hůlka ohně...

PS: Nejlepší místo, kde shánět kouzelnickou róbu je Temný les, pro Prokletou róbu je to Prokletá citadela a pro kalich s hůlkou pak Démoní karavana a obětiště.
PPS: Prokletá róba je nyní i na trhu (i když docela drahá).
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: Nekromant

Post by healtonn »

děkuji za radu. Sice jsem hodne daleko od slozeni temneho lesa ale budu o to usilovat :)
Post Reply