Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

ještě drobnost, které jsem si všimnul minulý věk a zapomněl jí oznámit.. když je člověk v chrámu a klikne na chat, tak je tam chybný odkaz a vyhodí to chybu..
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

tarrant wrote:pokud je údaj na wiki správně, tak by mi ze Zlobří jeskyně do Medvědího doupěte měli dodávat 100-500 vybavení..
ale dostávám jen 50-150, což je psáno k vlčímu doupěti
Zlobři se zastavili nakrmit zvířata. Dovezli 60 žrádla do budovy 2hého stupně
edit:// tak dává i více, ale pořád i pod těch 100
Možná je chyba na Wiki, já to psal na základě pozorování (myslím), takže ona tam třeba může být závislost na odehraných tazích, či třeba městech a tak když jsem se ke druhému dostal později, tak jsem z toho měl jiný rozsah. Ale stejně se bude Ghoro měnit (snad) a tak bude vše jinak.
tarrant wrote:a co se týká dralgara, tak ok.. co se týká wiki, tak by bylo opět dobré upravit nějak popis, ale nevím přesně jak.
Tak ono v řádce u Obrů je napsaný "Umožňuje rekrut Obřích pavouků", což jsem bral jako dostatečně jasné, ale mohu to rozepsat trochu více...

PS: Ono ne nutně vše, co je jinak než na Wiki je bug, protože Wiki vždy vznikala hráči a ne adminy.
(i když uznávám, že admini data často poskytují, tak stejně to není "autorský manuál"...)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

aethar: vložil jsem 5k vybavení do výcvikového tábora a mág ledu nepřišel :/
a kdyby šel jeden dodat tak by to bylo fajn.. Id: 3351
Last edited by tarrant on Wed 30. Mar 2022 10:25:13, edited 1 time in total.
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

tarrant wrote:aethar: vložil jsem 5k vybavení do výcvikového tábora a mág ledu nepřišel :/
Chybu potvrzuji, taky mi nechodí.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

mag ladu ma byt aj vo vycvokom tabore? nie iba v ladovom jazere?

edit: uz som to opravil a je aj vo vycvykovom tabore
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:mag ladu ma byt aj vo vycvokom tabore? nie iba v ladovom jazere?

edit: uz som to opravil a je aj vo vycvykovom tabore
Původně to bylo tak, že:
Ledové jezero: za 1k vybavení byl 1 Mág
Ledová jeskyně: za 5k vybavení byl 1 Mág
Výcvikový tábor: za 5k vybavení byl 1 Mág

Kdy u jezera to bylo jen 1k místo 5k protože, na jednu jednotku je potřeba 5 vybavení, kdežto u Jeskyně 100, tak aby to bylo podobnější. A válečníci jsou zase levní.

PS: Ve vlákně k Aetherovi je pokračování.
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

zapomněl jsi zapnout to omezení tahů při restartu (pokud se tedy nezvýšilo a já to nepřehlédl), blbě jsem rozjel ghora, tak jsme si dal restart s tím, že jsme byl smířen s tím že přijdu o asi 300 tahů, ale na začátku jsem měl 1780 tahů k dispozici..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

zvýšil som to tuším na 2 násobok
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

nezmar wrote:zvýšil som to tuším na 2 násobok
Dvojnásobek čeho? Té 1000 co je základ, nebo těch 1500 co bývalo do teď kvůli rychlosti hry?

Pro info:
1000 tahů -> dá se obnovit většina rozjezdů; pokud chce člověk farmit zlato tak zvládne pár milionů
1500 tahů -> za každého boha by se měla dát postavit postavit budova a vybudovat funkční klan; pokud chce člověk farmit zlato tak zvládne až 10 milionů
2000 tahů -> lze postavit několika milionová armáda; pokud chce člověk farmit zlato tak zvládne pár desítek milionů
3000 tahů -> lze zopakovat první polovina věku -> pokud by někdo chtěl boji o IP věnovat dost času, tak může donekonečna restartovat klan a stavět armády, které v boji něco udělají -> může vždy zabít toho v IP klanem, který právě založil...
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

to není moc dobrý nápad.. chvílí jsem uvažoval že rozejedu účet ghora (nejrychlejší získání měst) a budu ho restartovat a farmit démony (kvůli runám ohně pro vulkána) + se e mohu zastavit na síle do 300k a nafarmit si hafo zlata a nějaký runy a hlavně to zlato si snadno v podobě 30M+ (za těch 1780 tahů jsem získal asi 25M) snadno poslat.. a sice otravněji než dříve, ale zase tu budou neomezené armády..

Moc mě nenapadá jak to omezit možná:
Max 6 klanů na účet (pokud si hráč založí další účet, tak ho snadno odhalíš podle IP adresy) a maximální počet restartů na klan třeba 3..
- víc klanů hráč nepotřebuje (aby mohl chodit tažení)..
Post Reply