Tažení - Orel

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Post Reply
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Tažení - Orel

Post by tarrant »

a ještě jiná věc, kterou někde psal ySpirit..
Odtahával tažení dlouho po mě a napsal mi, že dostal za Orla jen 10ks vybavení do budov a žádná % ikdyž šel tažení poprvé a že to vypadá, že nezáleží na tom jestli to tažení aktivuješ a nedohraješ, ale že to spíše vypadá , jako by záleželo na tom kolikrát tažen bylo dobyto všemi hráči a né konkrétním účtem/aliancí..
A tak by to být asi nemělo předpokládám..
Bohužel nemám žádnou možnost, jak to otestovat, než až s novým věkem, tak kdyby si se na to mohl mrknout..
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

tarrant wrote:a ještě jiná věc, kterou někde psal ySpirit..
Odtahával tažení dlouho po mě a napsal mi, že dostal za Orla jen 10ks vybavení do budov a žádná % ikdyž šel tažení poprvé a že to vypadá, že nezáleží na tom jestli to tažení aktivuješ a nedohraješ, ale že to spíše vypadá , jako by záleželo na tom kolikrát tažen bylo dobyto všemi hráči a né konkrétním účtem/aliancí..
A tak by to být asi nemělo předpokládám..
Bohužel nemám žádnou možnost, jak to otestovat, než až s novým věkem, tak kdyby si se na to mohl mrknout..
Jak se pokouším nafarmit Drtič, tak nyní jsem dostal 1% + 10, což odpovídá 4. dobytí...
User avatar
ySpirit
Posts: 151
Joined: Wed 26. Feb 2014 19:20:57

Re: Seznam bugů

Post by ySpirit »

Hron wrote:Jak se pokouším nafarmit Drtič, tak nyní jsem dostal 1% + 10, což odpovídá 4. dobytí...
Jo, dava 1% + 10, ale to mi dalo i na prvni pruchod. Spravne by melo byt 5% + 10, jestli chapu dobre.
A otestovat by melo jit vytvorenim nove aliance, spustenim tazeni, dokoncenim s nejakym vybavenim v budove, 100 by mela stacil. Ocekava se, ze to pak skoci na 115 vybaveni, ale bude 111.
Ty % vybaveni by asi sla zneuzivat prave tim, ze by se neustale vychazelo z ali, zalozenim nove a restartovanim si tak toho prvniho pruchodu na tech 5% (10% u orla?).
Co treba odebrat ty % a misto toho tam hodit na pevno 20 vybaveni do vsech budov? Nebo lepe upravit cisla, aby do drivejsich budov bylo vice vybaveni a do te posledni klidne jen 20.
By ale znamenalo, ze nekteri bohove nedostanou prakticky nic, kdyz maji levne vybaveni / jednotky (Crinis, ghoro).
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

já bych řekl, že to tolik už k zneužití není, když nejdou neomezeně používat střípky.. a navíc když opouštíš alianci tak tě to stojí tuny věhlasu ne?

na pevno ne, to je nefér, těžce nefér.. aethar/dhar hvězda/ had.. aethar za 20 vybavení dostane 20 hvězd, dhar za 20 vybavení dostane 2 hady..
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Seznam bugů

Post by Hron »

tarrant wrote:já bych řekl, že to tolik už k zneužití není, když nejdou neomezeně používat střípky.. a navíc když opouštíš alianci tak tě to stojí tuny věhlasu ne?

na pevno ne, to je nefér, těžce nefér.. aethar/dhar hvězda/ had.. aethar za 20 vybavení dostane 20 hvězd, dhar za 20 vybavení dostane 2 hady..
Máte to napsané v alianci: Opustit Alianci - bude nás to stát 67% věhlasu a 75% předzvěsti
Ale je pravda, ž když "farmíš" tažení, tak tě tohle moc nezajímá. To hlavní omezení je ta změna střípku...

Já jsem byl ten, kdo bojoval za snížení procent u tažení a psal jsem k tomu spousty zpráv a tvořil tabulky s názornými propočty a byl jsem ten, kdo pak tvrdil, že by to mělo být stabilně 1%, ale to bylo před nerfem střípků a já si neuvědomil, jak velký to bude mít dopad. Takže si říkám, že bychom to asi mohli nechat na nesnižující se hodnotě, ale dal bych nižší, než je nyní základní:

orel: 3% + 10
vlk: 5% + 10

(a pokud to zase někdo někdy nějak bugne, tak to můžeme zrušit, ale myslím, že to za zkoušku stojí...)

Image
Post Reply