Land of Ice - Angličtina

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Land of Ice - Angličtina

Post by Kouji »

Čemu se směješ?? :D se podívej když nepočítáš těch 5let kde byla pauza tak to tak je :) .
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Land of Ice - Angličtina

Post by nezmar »

snažim sa (aspoň raz za 2 týždne). Teraz by som mal mať nejakú prácičku, takže sa to možno o dáky týždeň natiahne :(

Čo sa týka tej jazykovej mutácie. Občas mám pocit, že mi cucáte informácie z hlavy :D . Rozmýšlam nad tým (prepínanie jazykov), ale bude to chcieť troška času -> skutočne sa bude prepisovať značná časť kódu, ale to robím už teraz, takže až taký problém v tom nevidím :)
Problém je zatiaľ v mojom čase :)

Takže keď s tým začnem, tak určite sa ozvem aby mi s tým niekto pomohol, pretože ja z toho viem ....

Čo sa týka prípadného zastúpenia cudzojazičnej komunity v hre, moja predstava bola taká, že by sme pribrali do tímu ANJ moderátora, ktorý by sa o ňu staral a informoval nás o tom čo vlastne chcú :D

PS: neviem ako je na tom drago s ANJ, to už bude musieť sám napísať
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Land of Ice - Angličtina

Post by drago »

Myslím že anglicky píšu méně chyb jak česky :)
Problém je že hra není na angličtinu připravovaná. Respektive aby jela ve dvou jazycích jeden svět.
evilpyro
Posts: 19
Joined: Sun 16. Feb 2014 19:47:35

Re: Land of Ice - Angličtina

Post by evilpyro »

ono by možná ani nebylo na škodu, aby byly světy odlišnější... Nemyslím jen jazykově, ale i motivy by mohly být různé... a nemyslím tím jen pvp či pve režimy, ale i ty se dají pojmout hodně odlišně...
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Land of Ice - Angličtina

Post by Kouji »

No záleží co myslíš pod pojmem odlišnější motivy, aby to pak nedopadlo tak, že si bude jedna strana stěžovat na druhou, že to mají lepší.
evilpyro
Posts: 19
Joined: Sun 16. Feb 2014 19:47:35

Re: Land of Ice - Angličtina

Post by evilpyro »

Tak vzhledem k tomu, že podle mě i člověk co anglicky neumí nijak dobře je schopný hrát hru kde nebude zlato ale goldy... a co si budeme povídat, rozšíření hráčské báze je teď nejpodstatnější... a cizinci nemají takový problém za hru platit... takže by anglický server mohl být i placený... třeba 3 věky za 5$ nebo tak...
Post Reply