Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
Rethon
Posts: 7
Joined: Sat 19. Sep 2015 19:34:15

Re: Seznam bugů

Post by Rethon »

Kouji wrote:Na hellu jde založit další klan, ale ne ho aktivovat.


na heaven taky a ani mi nejde můj první klan zresetovat.

Obojí píše:

404 Page Not Found

The page you requested was not found.


krom toho mi nefungují statistiky:

Error Number: 1064

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 5

SELECT `u`.*, `a`.`admin`, al.jmeno AS 'aliance_nazev' FROM `users` `u` LEFT JOIN `accounts` `a` ON `a`.`login` = `u`.`login` LEFT JOIN `aliance` `al` ON `u`.`aliance` = `al`.`id` ORDER BY `u`.

Filename: models/Stats_model.php

Line Number: 32
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

klany (ci uz na heaven alebo hell) je mozne vytvarat, aktivovat a zresetovat

je mozne si pozerat statistiky hracov
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Buďto máš špatně fun stránku nebo hru... na stránce 1x
Oltář zazářil modrou barvou. Pak pomalu jakoby zhasínal. Nakonec se na něm něco objevilo. Jdeš se tam podívat. Na zemi leží 2x Runa nebes
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Kouji wrote:Buďto máš špatně fun stránku nebo hru... na stránce 1x
Oltář zazářil modrou barvou. Pak pomalu jakoby zhasínal. Nakonec se na něm něco objevilo. Jdeš se tam podívat. Na zemi leží 2x Runa nebes
na fun stranke su iba veci, ktore mi poslali ini hraci (zo zjavneho dovodu, ze ja by som tam mohol dat vsetko :D ), ale realita je taka, ze je tam sanca na 1-2 runy nebes.

PS: fun stranky (spolu s loi simulatorom) ma na starosti rip, ci?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Nevím, jestli je to bug nebo mám jen smůlu...
U krystalu života jsem odklikl, že jsem našel první úlomek až v x k tahu. Od té doby jsem v svatyni nenašel ani jeden. Je to (hádám) asi 2-3k tahů a pořád nic. Pár desítek jsem jich od té doby dobil. Není to tam nějak omezené nebo něco?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Kouji wrote:Nevím, jestli je to bug nebo mám jen smůlu...
U krystalu života jsem odklikl, že jsem našel první úlomek až v x k tahu. Od té doby jsem v svatyni nenašel ani jeden. Je to (hádám) asi 2-3k tahů a pořád nic. Pár desítek jsem jich od té doby dobil. Není to tam nějak omezené nebo něco?
musis priebezne navstevovat kuzelnika a pokecat s nim. Ak si s nim nekecal tak ti dalsi ulomok neda. A je tam tusim sanca 25% ale pri tom mnozstve by si to uz mal najst
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Už mi padl, asi hold smůla.
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

u těžké balisty se nezobrazuje v boji amulet velitele tudíž asi nemá na ní efekt, né že by mi to s 1ks točilo, ale pokud správně chápu popis tak by měl fungovat.. u ostatních obléhacích strojů nevim jestli funguje či ne..
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Funguje to správně. Přečti si to pořádně ... NE nemrtvé, NE neživé... je tam vlastně dvojitý zápor, takže to funguje jen na živé jednotky.
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

tak to je pěkně dementní popis bez promintí.. a v tom příadě i tak nefunguje správně protože u onyxoýho golema funguje :p
Post Reply