Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Nee, použil jsem mapu k archeologickému táboru a žádný arch. tábor se nenašel.
Prosím opravit a vrátit mapu. :shock:
s tymto sa nic nerobilo a mne to funguje normalne (tak ako doteraz). Skontroloval som aj prikazy a vsetko vyzera ok.

Este maly detail. Su dva predmety, ktore vyzeraju dost podobne a to:
* Mapa Archeologického Tábora - Podle koordinátu budeme moct tábor najít a dobýt - objavy sa event a je mozne na neho zautocit
* Mapa k archeologickému nalezišti - Po postavení archeologického tábora zde můžeme nalézt spoustu cenných předmětů. - objavi sa nova stavba (ak uz je tak sa nic neudeje)

takze co si vlastne klikol?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Ahaa, tak omyl. Bylo to archeologické nalezištěr. Mám ho v budovách k postavení. :mrgreen:
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Market::$item_model

Filename: controllers/market.php

Line Number: 570


Fatal error: Call to a member function addItemToPlayer() on a non-object in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/application/controllers/market.php on line 570

Když jsem si chtěl koupit nebeský krystal za věhlas. Možná i další věhlasové věci budou tohle házet.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Kouji wrote: Fatal error: Call to a member function addItemToPlayer() on a non-object in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/application/controllers/market.php on line 570

Když jsem si chtěl koupit nebeský krystal za věhlas. Možná i další věhlasové věci budou tohle házet.
chyba opravena. Len som zabudol nacitat kniznicu, ktora sa stara o predmety. Ostatne veci u prekupnikov fungovali normalne (iba tie nie, ktore mali pridavat nejaky predmet)

a kedze tato chyba sa vyskytla skor nez sa aktualizovali informacie o uzivatelovi neodoberalo ani ziadny vehlas
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Je to taková blbůstka, ale když jsem dal odpověď na hádanku v capslocku (velkým), tak mi nedal odměnu. Nešlo by to nějak nastavit i tak?? :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Kouji wrote:Je to taková blbůstka, ale když jsem dal odpověď na hádanku v capslocku (velkým), tak mi nedal odměnu. Nešlo by to nějak nastavit i tak?? :)
ano, to by slo a asi aj celkom jednoducho ak sa v tom nepokasle kodovanie (a znici čšťž...) :D

Ono tieto hadanky funguju tak, kadejako :) . A uz raz som ich menil aby to bralo viac moznosti. Takze som tam popridaval rozne moznosti slovenske, ceske, diakritiku, atd a stale rozmyslam ako to zmeni na sposobilejsie.

Pravdepodobne to zmenim na vyber z roznych moznosti. Tam uz prosti bude clovek trafi alebo nie. Toto pisanie korektnej odpovede je a vzdy bude diskutabilne.
Napr. odpoved na nemenovana otazku: 2, druhy, druhý, na druhém, na druhem, druhem, druhém, na druhom, druhom, ... A kto vie co by bolo treba este brat správne :D
Pokial by tam boli moznosti: prvý, druhý, tretí, nedobehol - tak je to jasné pri kontrole :)
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Seznam bugů

Post by Chasty »

Jinak od patche: Možnosť postaviť Bahenní Jeskyni (3. stupeň) - cena 50.000 zlata. Rekrut Bahenní Ještěr. Pri postavení Posvátneho bažinného toku bonusový rekrut Bahenního Ještěra s kuší

Dneska jsme se po dlouhé době logl a díval jsem se že to stojí 75 000 a runu života, 50 000 stojí golemové.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Chasty wrote:Jinak od patche: Možnosť postaviť Bahenní Jeskyni (3. stupeň) - cena 50.000 zlata. Rekrut Bahenní Ještěr. Pri postavení Posvátneho bažinného toku bonusový rekrut Bahenního Ještěra s kuší

Dneska jsme se po dlouhé době logl a díval jsem se že to stojí 75 000 a runu života, 50 000 stojí golemové.
nove veci pre dhara sa este budu opravovat na zaklade spatnej vezby od hracov. Takze pokial je nova cena prilis draha tak to tam kludne napis, pripadne novu hodnotu, pripadne zdovodnenie tohto kroku

To, ze to nesedi uplne s tym, co je napisane v change liste - to stava, update nahadzujem postupne podla toho ako mam cas, cize niektore veci sa medzi tym stihnu zmenit ako ich zapisem :D
Sunsurge
Posts: 11
Joined: Tue 07. Apr 2015 21:24:16

Re: Seznam bugů

Post by Sunsurge »

Nejde mi postavit legendarni zahrada za 10 esenci zivota. pise ze je nemam kdyz jich mam 11.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Sunsurge wrote:Nejde mi postavit legendarni zahrada za 10 esenci zivota. pise ze je nemam kdyz jich mam 11.
bug opraveny. Uz by to malo fungovat. Tiez je to pre ostatnych upozornenie, ze sa blizi stavbu IP na heavne ku koncu
Post Reply