Dharova standarta

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Dharova standarta

Post by Kouji »

149 x Ledový obr útočí na 5,533 x Topázový Golem (Dharova kamenná standarta)
149 x Ledový obr zmasakroval (59) 0 x Topázový Golem (Dharova kamenná standarta)(5,809,591)
Upřímně by to chtělo upravit Dharovu standartu. Není možné, abych s ní dal Etherovu svatyni se ztrátama 14 topazů, když mi za Vulkána tam padne prvních dvou kolech 50k+ vesanů. Je teď hodně eventů, kde Dhar má nulové ztráty, protože mají všechny jednotky malý útok.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dharova standarta

Post by nezmar »

a aky je navrh na zmenu?

skuste napisat ako by sa mal zmenit ten predmet
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Dharova standarta

Post by Kouji »

Po pravdě nevím, jaký je přepočet obrana/útok aby to nedávalo dmg. Jestli dvojnásobek, tak by stačilo i sundat na Jednotka dostane +4 do obrany pokud je Dharova získá dalších +6. Nebo prostě dát jen +4 obrany a pokud je Dharova, tak nějaký jiný bonus, ale to mě nic nenapadá a už by to možná způsobilo hodně problémů.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Dharova standarta

Post by nezmar »

je tam pevne zadane cislo 25. Ak je rozdiel vyssi ako 25 tak uz sa dava damage (0.1 az 1) * pocet_jednotiek

vacsina jednotiek sa pohybuje pod 20 s utokom. Cize ak sa dostavas nad 50 z obranou tak je to prakticky neznicitelne - zvlast taky topazaci
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Dharova standarta

Post by Kouji »

Asi bych to zkusil snížit o 2 a uvidíme.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Dharova standarta

Post by VPx »

Toto je prilis velky zasah do celkoveho hrania .. ja si myslim ze dhra je postaveny tak aby clovek nemusel minat 10M po kazdej svatyni na dorekrut obrany ... mas len jeden obranny stak .. a okrem toho ti zabije minimalne 100 topazov ten zbytok armady .. hold ledovy obor nieje najlepsia jednotka v hre .. ale utoci od prveho kola !!

som zasadne proti zmenam vypoctu a myslim ze je to nastavene dobre
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Dharova standarta

Post by Kouji »

Velký zásah do hry byl, když Nezmar razantně zvýšil obrany u předmětů. Do PvP to vyvážil zbraněmi (+ útok), ale to PvE to přineslo obrovskou výhodu pro hráče. Dhar by neměl plýtvat milióny na do rekrutování, to je pravda, ale taky by neměl mít na nejtěžším eventu mít ztráty 10 topazů (100k zl a 1 tah rekrut) a ten event vlastně ani nepotřebuje. Kdežto Vulkán, který Ethrovu svatyni potřebuje tam má ztráty 70k OV (700k zl a rekrut 50 tahů). Vzal jsem příklad ledových obrů proto, že ostatní na mě ani nestihli zaútočit. Takže ne ztráty 150 topazů, to jsem měl jen na Mucusovi a na prokletém chrámu ohně, pak ještě sem tam nějaké plenění, kde mají slayer nebo dav. Neříkám, že by Dhar měl mít ztráty jak Vulkán, ale měl by mít nějaké ztráty, což si myslím, že ty -2 to můžou zase vybalancovat. Tohle je podle mě lepší, než přidávat 50% jednotek útok, které nemají jak získat zbraně, aby se to vybalancovalo.
Post Reply