update 2.6.1 - Ja to tady nebudu vystavovat vecne

Čoho sme sa už dočkali
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

update 2.6.1 - Ja to tady nebudu vystavovat vecne

Post by nezmar »

System:
* novy vzorec na vypocet prichodu ludi za jeden mesiac v pripade, ze je zapnuty ZOLD
* v pripade, ze je preplnene tak neodchadza percentil, ale len urcity pocet ludi - v pripade, ze je zapnuty ZOLD
* opravenych niekolko malych bugov (napr. ked nastavite vyssie dane tak vam budu odchadzat ludia VZDY)
* opravenych niekolko preklepov
* imperialne jendotky pribudaju len do urcitej hodnoty (potom sa uz ich prichod zastavy aj ked drzite palac 5 dni)
* magia LIECENIE sa aplikuje aj v pripade, ze jednotka nema na koho utocit

Trh:
* runy teraz za kazdy den, ktory stravia na trhu stratia 2% zo svojej aktualnej ceny
* poplatok za stiahnutie runy sa znizuje z 20% na 10%
* nie je mozne predat runu drahsie ako 5 nasobok najlacnejsej runy na trhu daneho typu
* predmety teraz za kazdy den, ktory stravia na trhu stratia 1% zo svojej aktualnej ceny
* poplatok za stiahnutie predmetu sa znizuje na 10%
* nie je mozne predat predmet drahsie ako 5 nasobok najlacnejsieho predmetu daneho typu

* a mozno aj dalsie veci na ktore som zabudol ked som to nahadzoval :(
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: update 2.6.1 - Ja to tady nebudu vystavovat vecne

Post by Kouji »

Pokud už to je na hellu, tak tam je chyba. Dal jsem runy ohně za 90k (6ks) a nejvyšší cena byla 100k...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update 2.6.1 - Ja to tady nebudu vystavovat vecne

Post by nezmar »

zatial len na heavne. V http://hell.landofice.com/pravidla.php je uvedene, ktora verzia je nahodena

A troska sa bojim kolko bugov to bude mat (aj ked u mna vsetko funguje tak ako by malo :D ) a kedze Heaven je teraz mierne natahovany, prislo mi to ako vhodny svet na otestovanie :)

PS: minimalka je obmezena tak ako bola. Maximalku nemozes presvyhnut o viac ako 5 nasobok najnizsej ceny
death
Posts: 41
Joined: Thu 09. Oct 2014 10:52:38

Re: update 2.6.1 - Ja to tady nebudu vystavovat vecne

Post by death »

konecne pride k urcitej uprave trhu sa tesim....
Post Reply