Pár návrhů na zlepšení hry

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Ripperman »

Pokud bude na heavenu palac postaven drive jak 6 dnů před koncem věku, tak přidat k utoku na palac namisto dobyti volbu:
Znicit palac do posledni cihly.
Pokud bude utok uspesny, namisto prevzeti palace bude tento znicen, jako by nebyl nikdy postaven.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Raeleg »

Ripperman wrote:Pokud bude na heavenu palac postaven drive jak 6 dnů před koncem věku, tak přidat k utoku na palac namisto dobyti volbu:
Znicit palac do posledni cihly.
Pokud bude utok uspesny, namisto prevzeti palace bude tento znicen, jako by nebyl nikdy postaven.
Heaven byl posledních asi 9 let závod o to, kdo nejdříve postaví palác. V případě takovéto změnych bych doporučil heaven rovnou přejmenovat na úplně něco jiného. Už to, že se o něj takhle bojuje se to může docela dost natáhnout.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by nezmar »

Raeleg wrote:Heaven byl posledních asi 9 let závod o to, kdo nejdříve postaví palác. V případě takovéto změnych bych doporučil heaven rovnou přejmenovat na úplně něco jiného. Už to, že se o něj takhle bojuje se to může docela dost natáhnout.
svet Heaven nema meno podla narocnosti ale podla toho, ze na tomto svete niesu DEMONI.
Takze akekolvek zmeny s palacom nemaju vplyv na nazov sveta ;)
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by VPx »

Ja som si myslel ze je nastavene ze palac sa da postavit az po odtahani isteho poctu tahov .. ak ma vek 20k tahov tak napr az od 15k sa da postavit palac .. Funguje to takto ??? pretoze sa mi zda ze tento vek to postavili nejak rychle... cely ciel tohto obmedzenia je zabranit prelievacom pokazit ostatnym vek ..
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Ripperman »

Navrhuji udelat omezeni, aby armada ethernanu nemohla prijit hned po tom, co ji clovek porazi znovu. Rekneme mohla by prijit nejdrive po 20 kolech ?

Rovněž naštvanost ethernanu bych po porazeni jejich armady prehodnotil. Ucite by neměla narust o 10. Dobré by bylo, kdyby se naopak naštvanost snížila - zmasakrujete ethernanum armadu = budou mit mensi chut valcit.

Jinak celkem dobry, ascena se proti nim chyta. Kdybych nebyl blbej a vyzkoumal jsem si colosa z temny oceli, tak jsem to mohl mit beze ztrat. :/
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Kouji »

S tímhle nesouhlasím... To je jediné, co Ascenu drží zkrátka.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by nezmar »

drago vyslovene povedal, ze jednoducho eternani maju byt taky aby ich nebolo mozne porazit. Je to event, ktory sa ma skusit "troska" a potom nechat tak :)
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Raeleg »

Raeleg wrote:
Ripperman wrote:Pokud bude na heavenu palac postaven drive jak 6 dnů před koncem věku, tak přidat k utoku na palac namisto dobyti volbu:
Znicit palac do posledni cihly.
Pokud bude utok uspesny, namisto prevzeti palace bude tento znicen, jako by nebyl nikdy postaven.
Heaven byl posledních asi 9 let závod o to, kdo nejdříve postaví palác. V případě takovéto změnych bych doporučil heaven rovnou přejmenovat na úplně něco jiného. Už to, že se o něj takhle bojuje se to může docela dost natáhnout.
Nezmare, myslel jsem to jinak. Jako kdyby přišlo pár takovýchto změn na Heaven, tak by se mohl přejmenovat na battleground.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by Ripperman »

nezmar wrote:drago vyslovene povedal, ze jednoducho eternani maju byt taky aby ich nebolo mozne porazit. Je to event, ktory sa ma skusit "troska" a potom nechat tak :)
tak já to zkusil troška. měl jsem jen -12 odpor. Pak přišla armáda, tak jsem ji zabil. a najednou -22, ak přišla další a zase skapala. a další a další až mám najednou -90. :mrgreen: Nemůžu za to, že mi sami přilezli k městu...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pár návrhů na zlepšení hry

Post by nezmar »

Ripperman wrote:tak já to zkusil troška. měl jsem jen -12 odpor. Pak přišla armáda, tak jsem ji zabil. a najednou -22, ak přišla další a zase skapala. a další a další až mám najednou -90. :mrgreen: Nemůžu za to, že mi sami přilezli k městu...
keby si ich nechal na pokoji tak by len nieco znicili, znizil by sa ti odpor na 10 a uz by sa neukazali :)
Post Reply