update v2.5.8

Čoho sme sa už dočkali
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

update v2.5.8

Post by nezmar »

Kedze sa objevil jeden zly BUG tak update prisiel ovela skor nez som si myslel. Popri tom som sa rozhodol upravit este par dalsich veci. Takze to nebude az taky suchy update :D
a hned som aj upravil mierne Imperatorov palac - kedze sa nam blizi koniec veku a tak som zakomponoval nejake dalsie zmeny o ktore ste ziadali :)

Eventy:
* Svatyne Zivota (z vacsou hodnotou army postupne nahradza event Chram Zivota)
* Svatyne Ohne (z vacsou hodnotou army postupne nahradza event Chram Ohne)
* Svatyne Ledu (z vacsou hodnotou army postupne nahradza event Chram Ledu)
* Posvatny chram Zeme bol premenovany na Chram Zeme
* Posvatny chram Zeme (z vacsou hodnotou army postupne nahradza event Chram Zeme)
* Aethrova svatina (z vacsou hodnotou army postupne nahradza event Aethruv chram)

Imperatorov palac:
* po postaveni palaca dostava Imperator do armady 30xKamenná hradba, 10xKamenná věž a 5xVěž s balistou ako kompenzaciu za stratu mest,zlata a vybavenia - tieto jednotky sa nedaju presunut domov - Cize ich mozete pouzit len pri obrane IP
* jednotky sa daju presuvat uz aj hromadne

Jednotky
* Lecitele léčí 2.5 krát více života

Kovarna
* moznost vyrobit zelezny ingot pomou bronzovych
* moznost vyrobit ocelovy ingot pomou zeleznych - nutne vyskumat
* moznost vyrobit temno-ocelovy ingot pomou temno-ocelovych - nutne vyskumat
death
Posts: 41
Joined: Thu 09. Oct 2014 10:52:38

Re: update v2.5.8

Post by death »

hlasim bug na hell na heavne sa mi to nestalo.
V pustine som sice nasiel Svatyni Života avsak nemozem zautocit samotny event mi to nezobrazuje....
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update v2.5.8

Post by nezmar »

death wrote:hlasim bug na hell na heavne sa mi to nestalo.
V pustine som sice nasiel Svatyni Života avsak nemozem zautocit samotny event mi to nezobrazuje....
to je tym, ze som to chcel nahrat iba na HEAVEN (zatial a na HELL zajtra), ale niekde som sa preklikol a nahral omylom subory na HELL :(

takze som vsetko nahral este raz a na oba svety. Cize uz by to nemalo robit problem
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: update v2.5.8

Post by Kouji »

Takový dotaz. Mají ledové chrámy chodit zároveň s svatyněmi?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update v2.5.8

Post by nezmar »

Kouji wrote:Takový dotaz. Mají ledové chrámy chodit zároveň s svatyněmi?
nie.

Bud pride chram alebo svatine
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: update v2.5.8

Post by Kouji »

Teď nevím, jestli jsi to správně pochopil, možná jsem i špatně položil otázku. Hodnota armády 6M a sem tam pořád přijde nějaký ten chrám.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update v2.5.8

Post by nezmar »

Kouji wrote:Teď nevím, jestli jsi to správně pochopil, možná jsem i špatně položil otázku. Hodnota armády 6M a sem tam pořád přijde nějaký ten chrám.
povodne to malo byt tak, ze:
*do XXX hranice iba chram
*od XXX do YYY aj chram a aj svatyne, v pomere 50:50
*od YYY uz iba svatyne

Potom ked som sa nadtym zamyslel, ze niektore su moc silne (mozno aj nad tu hranicu) tak som to mierne upravil, aby tam bola sanca ze sa objavi aspon ten zakladny chram a clovek moze ziskat tie runy "starym" sposobom
cize tu poslednu podmienku som zmenil na:
*od YYY aj chram a svatyne, ale v pomere 25:75 (4 najdete ohnivy event z toho 1 bude chram a 3 svatyne - v preklade)
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: update v2.5.8

Post by flitrio »

ja by som sa chcel troska ohradit na ten chram zeme alias posvatny chram zeme ....stava sa mi ze s vacsou army mi pride event chram zeme ale pritom je to posvatny chram kde je vacsia army ktora mojej robi straty ktore by som inak nechcel ...nemohol by ostat nazov posvatny chram zeme...a clovek by sa mohol rozdonut ci zautocit alebo nie ?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: update v2.5.8

Post by Kouji »

Když to teď změniš, tak zas v tom bude chaos. Spíše si na to zvykni :) .
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: update v2.5.8

Post by flitrio »

Kouji wrote:Když to teď změniš, tak zas v tom bude chaos. Spíše si na to zvykni :) .
mne to skor pride ze v tom je chaos teraz . rozsekal som si armadu staviam na novo preleziem cez 1M prileti event chram zivota si vravim why not a prask wurmikovia mag zeme a moja armada ide do kytek lebo to neviem prebit...nech sa to premenuije na velky chram zeme alebo nieco take je to minimalna systemova zmena a bude to prehladnejsie ...nevravim ze by som si nezvykol ale napr nedavno som presvedcil kamarata nech zacne LoI hravat a presne toto sa mu stalo a je z toho zmateny a nasrany a nema chut hrat dalej lebo krvopotne sa mu podarilo postavit aku taku armadu
Post Reply