Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

všetko o wiki, a samozrejme vaša vlastná tvorba

Moderator: wikiteam

Post Reply
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by Kouji »

Zde mi piště všechny gramatické chyby, chybějící věci a všechny připomínky k knihovně (ne příběhy, to paří jinde). Všechno budu postupně opravovat :) .
Rovnou mi i vyznačte, kde je chyba a ideálně rovnou řešení, díky :) .
Petrik1
Posts: 7
Joined: Tue 16. Sep 2014 10:40:59

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by Petrik1 »

len malý dotaz do tej knihovny, dnes mi padla Helma ledového válečníka Unikátní jednotka získa +5 do obrany, je imuní vůči ohnivému štítu, naučí se magii ledu 2, nie že by som nevedel čo to robí keďže to mám:D len pre tých, ktorým to nepadlo aby sa na to mohli pozrieť aspoň v knihovni lebo nejako som to tam hladal a nenašiel:) takže pridať tento artefakt
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by Kouji »

V době, kdy jsem to psal, tak to ještě nebylo ve hře, proto to tam není. Jak budu mít více času, tak tam zkusím dodělat ty další.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by Kouji »

Dodělal jsem všechny ZÍSKATELNÉ jednotky. Pokud někde uvidíte nějaké chyby nebo chybějící, napište a já to opravím.
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by flitrio »

ola pocuj ja by som sa chcel spytat ci by sa mohol urobit popis aj na privolavane jednotky ake maju statistiky napr : ladova hradba, uveznena dusa, goblini vysadkar ...a mozno by sa este nieco naslo
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by Kouji »

Tohle Nezmar nechce, takže se to nebude dělat, alespoň ne zatím. Tohle pak asi jedině budeš mít šanci na nějakých fun stránkách.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by nezmar »

nieco musi zostat aj ako prekvapenie pre hracov :)
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Gramatika, chybějící věci a vše ohledně úpravy knihovny.

Post by Hron »

Aether
Za každých 1000 vybavení 1 x Mág ledu
Nepletí jen pro Ledové jezero, ale mágové ledu chodí i z Výcvikového tábora a potřeba není 1000, ale 5000. Jo a možná by bylo fajn napsat, že to vybavení musí být vloženo najednou (aneb dva vklady po sobě po 4999 mága nedá).


Vulkán
Není aktualizovaná stínová větev, která má tak v podstatě úplně špatně jednotky a nesedí Stínové portály.

Stínový portál 1. úrovně: +100% vybavení do Jam, +100% vybavení do Chrámu, +100% vybavení k Drakům
Stínový portál 2. úrovně: +300% vybavení do Jam, +250% vybavení do Chrámu, +200% vybavení k Drakům
Stínový portál 3. úrovně: +600% vybavení do Jam, +450% vybavení do Chrámu, +300% vybavení k Drakům
Stínový portál 4. úrovně: +1100% vybavení do Jam, +800% vybavení do Chrámu, +500% vybavení k Drakům
Stínový portál 5. úrovně: +1700% vybavení do Jam, +1100% vybavení do Chrámu, +800% vybavení k Drakům

A teď jsem zjistil, že se mi to nechce vypisovat, tak tady je odkaz na ty změny, kde to psal nezmar:
viewtopic.php?f=5&t=349
Post Reply