Propagační video na youtube

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
destiny
Posts: 10
Joined: Fri 07. Mar 2014 11:02:35

Propagační video na youtube

Post by destiny »

jelikož se ted o sobotě a neděli hroozně nudím rozhodl sem se že skusím vytvořit propagační video co půjde na youtube nebudu tam ukazovav svůj (topový) účet ale ukážu základní rozhraní hry základy hraní atd. O postupu budu postupně informovat dneska :)

Už sem něco sesmolil :D ted to uploadnu :) Cca 2 hodiny at to má nějakou kvalitu

Edit video je na youtube odkaz zde :

http://www.youtube.com/watch?v=KQoCqDFBZ38 = úvod do loika
http://www.youtube.com/watch?v=pfQBO2cx2Qg = Bůch dreadd průřez celým věkem
Last edited by destiny on Mon 10. Mar 2014 2:22:39, edited 1 time in total.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Propagační video na youtube

Post by Kouji »

No jak se na to podívá člověk, co tom má páru tak se zasměje :) , ale tak snaha pěkná a nějakému laikovi to snad příjde zajímavé. Také by možné nebylo špatné udělat nějaké tutoriální video kdyžtak, nějakým začátečníkům by to mohlo pomoct. Konec konců je toto trochu složitější hra :) .
destiny
Posts: 10
Joined: Fri 07. Mar 2014 11:02:35

Re: Propagační video na youtube

Post by destiny »

Tobyl i záměr video abych to vypadalo že to nahrává nováček jinak není problém udělat pár videi jako návod jak hrát cca 10 dílů např začátečníka a pak skočit do pokročilého něco ke každému bohovi ( 1 bůh 1 video) ono by se z toho dalo udělat hodiny videa :)
destiny
Posts: 10
Joined: Fri 07. Mar 2014 11:02:35

Re: Propagační video na youtube

Post by destiny »

jinak by bylo pěkné kdybyste na fora dávali odkazy na hru třeba + tohle video aby to natáhlo lidi :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Propagační video na youtube

Post by Kouji »

No já osobně vidět tohle někde na fórku tak mě to asi nepřiláká, tohle asi jen tak náhodou najít na youtube. Spíše by možná bylo trochu lepší udělat propagační video s přehledem zkušeného hráče, to je můj názor :) . Jinak od každého boha takový tuturiál by určitě nebyl k zahození, ale je to dosti práce no :) .
destiny
Posts: 10
Joined: Fri 07. Mar 2014 11:02:35

Re: Propagační video na youtube

Post by destiny »

od každého boha dělat video nvm no bych musel vyklikat každého na max co jde to to se mě moc dělat nechce :D a navíc takového ghoro téměř neumím hrát
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Propagační video na youtube

Post by Kouji »

Tak teď pár měsíců nemám osobně třeba čas, ale pak bych se klidně i na to vrhnul za všechny bohy na věk, ale taky ne všechny větve atd... za 1 věk :) . Ale spíše je problém, že nemám logopedicky správnou mluvu, takže by ty videa nebyly 100% :( . I když taky neznám všechny bohy dopodrobna, ale stačí to udělat pro začátečníky, ti si pak vymyslí svoje taktiky, nebo se poradí se zkušenými hráči, ale aby se nestalo to, že jeden věk mi psal kluk co začínal a každý den jsem měl whispy od něj, abych mu poradil se základními věcmi.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Propagační video na youtube

Post by nezmar »

ja osobne v tychto videach vidim zasadny problem a to:

- priebezne aktualizujem grafiku a do konca roka sa (dufam) zmeni vyrazne. Cize sa bojim, ze nech natocite akokolvek dobre video tak uz nebude sediet s tym co tu bude :D

a myslim, ze ta nova grafika bude mat lepsi potencial nez stara prilakat novych hracov :)

ALE inak kludne vytvarajte, natacajte a ked toho budem viac tak kludne mozem na fore spravit sekciu "Pre zaciatocnikov" a podavat to tam (pripadne presunut vase prispevky) a nahodim na forum aj plugin pre YOUTUBE nech sa nemusime preklikavat inam
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Propagační video na youtube

Post by Kouji »

Notak tyhle videa pro začátečníky bych začal NEJDŘÍVE o prázdninách, ale když se to bude tak zásadně měnit tak počkáme na to a pak se uvidí :) . Ale určitě má potenciál potom udělat nějaké video, které by byl takový jako by trailer a pak tutoriály.
destiny
Posts: 10
Joined: Fri 07. Mar 2014 11:02:35

Re: Propagační video na youtube

Post by destiny »

jinak pro nezmara nevidim důvod dělat videa už ted až se to vylepší tím líp aspon budou lidi vědět že se tu o to někdo stará :) jinak dreada bych mohl vyklikat aspon na heavenu a natočit to je moje srdcovka :) aj video se dá předělat když bude nějaká nová grafárna atd
Post Reply