novy hrac

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

novy hrac

Post by flitrio »

zdravim loiko som zacal hrat opat po niekolkych rokoch no obcas mam problem sa v niektorych veciach vyznat nechcem vypisovat hracom len tak hala bala tak by som sa chcel spytat ci by mi niekto mohol robit nieco ako mentora
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

Co by z toho káplo?
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy hrac

Post by nezmar »

dobry pocit :)

mozes kludne pisat sem do pokecu (alebo v hre na chat), alebo kludne mozes aj na konkretnom svete (napr. heaven - tu na fore) a urcite ti niekto odpise ;)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

nezmar wrote:dobry pocit :)
To bych čekal spíš od přítelkyně než od někoho koho neznám, ale tak mě to vadit nebude 8-)
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: novy hrac

Post by flitrio »

no napr niekomu to bude divne ale na co vlastne su ty generali stareho imperia ... je super ze je to unikatna jednotka ale mam pocit ze prd zvladne ...a druhy problem mam napr s dobyvanim ...mozem ho ist raz za 24 hodin ale obcas sa mi stava ze cakam uz potrebujem pockat len ohdinu pridem o hodinu a ukaze mi ze mam cakat dalsich 23 hodin
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: novy hrac

Post by žrout »

generál starého impéria je dobrý jenom tím, že je to tzv. unikátní jednotka (tzn., že může obléknout spoustu předmětů na LOI. Pokud vím, nejčastěji se na něj oblíká Ohnivá róba - šance seslat meteorit). Bez těchto předmětů je generál jen "ozdůbkou" tvé armády a je vlastně k ničemu :)

Ohledně času v dobývaní. Dobývat můžeš jednou za 24 hodin, ale pozor!! Do tohoto času se počítá rovněž plenění a útok na eterňany. Jinými slovy, jednou za 24 hodin můžeš:

a) dobývat NEBO
b) plenit NEBO
c) útočit na eterňany

Existuje jeden jediný předmět (nevím, jak se jmenuje, ale myslím, že ho získáš, když porazíš armádu eterňanů - což je na některých bozích nemožné, na dalších velmi obtížné) a ten ti umožní "resetovat" tento čas na nulu. Tj. z 24 hodin se po použití stane tvá armáda dobývání/plenění/etarňanů schopná :) Ale to je jen taková zajímavost :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

Doplním: Gencl ještě slouží jako poslední štít před flamíkama, zvěstovatelema (nekromantama apod). Ale jestli se ti dostanou i na ně, tak to máš armádu v háji.

Na eternany můžeš útočit co hodinu, ale to počítadlo na plenění/dobývání posunou o 24h. Střípek naděje může vypadnout i z chrámu, ale z armády padne vždycky (porazit se dá s jakýmkoliv bohem, jen občas bys musel mít moooc velkou armádu).

A to hlavní co žrout zapomenul a co se možná stalo tobě, když nějakou bitvu prohraješ (normální, třeba chrám země, město...), tak ti to armádu taky unaví na 24h.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: novy hrac

Post by King »

Tak ma napadlo, otázka na nezmara alebo Draga, nešlo by v update konečne sprovoznit eternanskú hrobku a citadelu? Stačí len navýšiť počet jednotiek a odmenu, minimum roboty :)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

Čekal bych od toho, že to má drago vymyšlené nějak jinak, aby mu to zapadlo do příběhu s Ascenou a tak. jako mít tam 5x to semé jen v rozdílných sílách mi nepříjde úplně ono. Byť skok mez chrámem a armádou je velkej.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy hrac

Post by nezmar »

King wrote:Tak ma napadlo, otázka na nezmara alebo Draga, nešlo by v update konečne sprovoznit eternanskú hrobku a citadelu? Stačí len navýšiť počet jednotiek a odmenu, minimum roboty :)
to bude teda skor na draga, ako pisali ty nadomnou.

Tento tyzden je to este opruz v praci, takze mam relativne malo casu a od stvrtku uz ani trochu. Ale buduci tyzden sa budem moct vrhnut troska lepsie na LoI a uvidime co z toho vznikne :)
Post Reply