MUHEHE

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

MUHEHE

Post by King »

Tak konečne mam miliardu goldov. :D A jedna vec by sa mohla fixnúť, trocha predĺžiť kolónka na goldy, lebo tam je 1000 a M pod tým čím zaberám dve miesta v štatistikách a cítim sa moc dôležito. Aj keď v bodúcnosti bez speedu zohnať miliardu bude zložité to ano :D
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: MUHEHE

Post by John-ka »

Mě to dělá i od stovky M, ale záleží na rozlišení...
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: MUHEHE

Post by nezmar »

asi tam zavediem skratky

od 1.000 goldov tam bude "k" a od 1.000.000 tam bude "M" zaokruhlene na 1 desatinne miesto. Kazdy by z doho mal vediet kolko ma prachov a nebude to zaberat vela miesta :)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: MUHEHE

Post by John-ka »

Však to tam tak eď je, akorát jak je M jiným fontem (větším, aby to vyniklo) tak to zabírá víc místa. Když už tak zmenšit jen písmo. Nebo to malinko roztáhnout. MLD je extrém, i těch 100M v normálním věku skoro nikdo neudělá a když, tak si ty dva řádky klidně může nechat.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: MUHEHE

Post by King »

To by bol dobrý nápad nezmar, originál to zobrazuje že 8965 9k by bolo lepšie takisto ako miliony aby M zobrazovalo nie až pri 10M ale hned pri M. A najväčšia haluz by bola, ale to mi neschvalite isto ( :D ) keby tam pri miliarde bolo "1G" :D
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: MUHEHE

Post by John-ka »

Když bude u M ještě desetiná čárka, tak to naopak bude dělat ještě větší bordel přece(ve smyslu, že to bude ještě širší). Ale u G by to nevadilo.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: MUHEHE

Post by King »

Zas to je pravda..uplne origo by to bolo keby nikdy nedojde k štyrom číslam, pri troch je to zobrazovanie v pohode v akomkolvek rozlíšení (plus zmenšiť ten font) ak by to šlo, napríklad 1,26k 6.78M potom 32,6k 96,1M potom 442k 139M a potom až 1,03G
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: MUHEHE

Post by John-ka »

Dvě desetinná místa mi příjde už jako velké drobení. Stačil by jen zmenšit malinko font nebo o pár pixlů roztáhnout tabulku. Místa po stranách ještě trochu zbylo.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: MUHEHE

Post by žrout »

a já bych to nechal, jak to je :twisted:
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: MUHEHE

Post by nezmar »

tak pojdme na americke cislovanie, oni tam maju hned po milione bilion (mam pocit), takze tam bude b :D
Post Reply