Stránka 11

krystal moci

PříspěvekNapsal: stř 18. zář 2019 16:35:34
od tarrant
Čau, když jsem začal dělat krystal moci, tak se mi vůbec neobjevilo omezení na dobývání, prostě jsem ho sjel na jeden zátah celé za pár minut - všechna 3 dobývání..
Nemám zájem využívat chyby ve hře, tak to hlásím :)

Re: krystal moci

PříspěvekNapsal: čtv 19. zář 2019 1:19:07
od Hron
Takhle to funguje již minimálně rok a několikrát se to na chatu rozebíralo. (ale uznávám, že nevím, zda to bylo někdy hlášeno i sem...)

Jinak za mě je to příjemná vlastnost a já bych byl radši, kdyby místo opravy chyby proběhla změna Dobývání a to tak, že by se ten časovač u Dobývání zrušil u všech.
Důvod je ten, že dobývání je omezený počet a každé jde jen jednou a proto nevidím problém v tom, aby bylo jen "přilepšením" a časové omezení bylo jen u opakovatelných věcí na kterých se dá farmit (tažení/plenění).

Re: krystal moci

PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2019 3:26:00
od tarrant
v taženích si farmíš věhlas, je jen dobře že je tam omezení a mělo by se doplnit i do tohoto tažení.. bud jdeš plenit nebo dobývat.. jistě u většiny bohů to nemá moc význam, ale třeba crinis by díky tomu mohla mít světlonoše ještě rychleji, podobně dhar s krakenem..
navíc toto tažení ještě crinis dost naspeeduje v tréninku vojska, stejně tak další bohy.. Ale u crinis je to asi nejvýraznější, navíc nemá šanci zbankrotovat, protože co si budeme nalhávat katakomby jsou jen pro ní a ostatní bohové si zlato shánějí o dost obtížněji..

Re: krystal moci

PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2019 17:00:29
od Hron
Dobývání a tažení je rozdíl.
V taženích si farmíš věhlas, protože je můžeš dělat kolikrát chceš. Dobývání můžeš jen jednou a vícekrát ne, takže i když tam nějaký věhlas získáš, tak ve výsledku ho tam až tak moc nenafarmíš...

Co Crinis a Dhara se týče, tak co já vím, tak u nich se často chodí právě to tažení, na ten věhlas a tak věhlas z Dobývání to příliš neuspíší (když se člověk snaží co nejrychleji farmit věhlas).
(Nemluvě o tom, že Crinis taky dost často farmí vhlas přes Údolí stínů, pokud je ještě začátek věku -> tehdy má slušnou šanci vyhrát a když náhodou prohraje, tak si dokáže armádu rychle obnovit.)

PS: Katakomby farmí více bohů, typicky třeba Aether, který má spoustu jednotek se slayerem, případně pak Stínový vulkán (pokud ho někdo pořádně rozehraje).

Re: krystal moci

PříspěvekNapsal: pát 13. pro 2019 15:20:53
od nezmar
bug bol odstraneny, teraz aj krystal moci funguje rovnako ako ostatne dobyvania.

ALE

davam za pravdu Hronovy, je zbytocne aby bolo dobyvanie obmedzene (chapem preco ale nevidim na to dovod), takze som zrusil casovac na dobyvanie a je mozne dobyt vsetko v jeden den

ALE

ked zautocite v dobyvani tak sa vam tak ci tak aktivuje "VELKA BITVA" a potom nemozete utocit na ostatne (tazenie, plenenie, ...) -> resp. mozete ale po uplynuti ich casu, takze si to rozmyslite kedy pojdete dobyvat ;-)

Re: krystal moci

PříspěvekNapsal: pát 13. pro 2019 15:28:45
od Hron
Super! Děkuji!