Pravopis v hre

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Pravopis v hre

Post by Raeleg »

Katana s Temný ocele
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Pravopis v hre

Post by VPx »

Raeleg wrote:Katana s Temný ocele
to fakt ?? v akuzative mate v cestine S ..... to mi pride divne :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Nevím, kde jsi to vzal, ale Johanka z Arku, vyrobeno z lásky ( pak možná vyrobeno s láskou)...
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Pravopis v hre

Post by VPx »

koji aha tam je momentalne S a ma tam byt Z :-D tak potom je to okaj :-D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pravopis v hre

Post by nezmar »

Takze adminova poznamka

Co sem doteraz bolo hodene je vsetko opravene, dufam, ze to bude ku prospechu hry a ze pokial najdete dalsie nedostatky tak mi ich napisete :)

Este mala poznamka: pomalicky (velmi pomaly) prerabam system tak aby bolo mozne nahodit viac jazykov a teda hra bude moct byt aj v slovencine, anglictine, nemcine, ... a JAPONSKY :lol:
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Sakra, japonsky umím jen nějaké fráze a slova, ale to jen ústně :D . Jinak to zní zajímavě :) , jen bude horší, kdo to bude překládat :) .
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Dorazila zásilka run z Runovích dolů celkem x run sněhu
Správně
Dorazila zásilka z runových dolů, celkem x run sněhu.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Předsunutá hlídka armády démonů
Musíme je zničit dříve než se vrátí k armádě a podají správy. Pospěšme si!!!
Správně
Musíme je zničit dříve, než se vrátí k armádě a podají zprávy. Pospěšme si!!!
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Æthrova Svatyne je hlídaná jeho nejlepšími posluhovači.
Za početnou armádaou Vyznavačů boha ledu, které vedou Zasvěcenci stojí Ledový démoni. I jejich velikost je však zastíněna obrovskými Ledovými obry, kteří dokáží doslova prohodit skrz nepřátelskou armádou obrovské balvany.
A za nimi jsou oblíbenkyně boha ledu. Mocné petihlavé stvoření, která dokoží proměnit už prohrávající bitvu v krvavou výhru.
Jenom šílenec by se proti nim postavil!
Správně:
Æthrova svatyně je hlídaná jeho nejlepšími přisluhovači.
Za početnou armádou Vyznavačů boha ledu, které vedou Zasvěcenci boha ledu stojí Ledoví démoni. I jejich velikost je však zastíněna obrovskými Ledovými obry, kteří dokáži doslova prohodit skrz nepřátelskou armádou obrovské balvany. A za nimi jsou oblíbenkyně boha ledu. Mocné pětihlavé stvoření, které dokáží proměnit už prohrávající bitvu v krvavou výhru.
Jenom šílenec by se jim postavil!
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Starý Kouzelník

Jsi v chatrči starého kouzelníka. Když se porozhlédneš, je ti jasné že fušuje i do alchymie.
"To ti trvalo! Ukaž dej mi ho. Aaach ten je krásny. "
Kouzelník začne zkoumat úlomek a jemně ho hladí. Zatím máš čas se porozhlédnout kolem. Hned ti je jasné, že kouzelník plně propadl krystalům. Je načase připomenout kouzelníkovi kdo tomu tady velí.
"Tak co? Bude to stačit? Vyrobíš mi konečně můj krystal."
"Vy mladí blázni, jste tak nedočkaví. Uhni" a bez váhání tě odstrčí bokem a projde kolem. Pak položí úlomek krystalu na známy obrazec.
"Tak a teď se nato koukneme. A další úlomek by měl být ..."
"Počkat! Já myslel, že tohle bude stačit. Uvědomuješ si vůbec kolik mne to už stálo peněz?"
"A bude tě to stát mnohem víc, když nebudeš zticha."
Najednou cítíš, jak se v místnosti prudce ochladilo. Na okamžik zaváháš. Přece jenom si tady sám proti mocnému kouzelníkovi. I když je to starý blázen, vládne mocnou magií a je nutné jednat opatrně.
"Zapomněl jsi snad na mou odměnu, veliteli? Podle naši dohody patří jeden úlomek mne a mému výzkumů. Nebo chceš snad změnit naši dohodu?"
Teplota v místnosti opět poklesla a ty cítíš jak se ti lepí konečky prstu na jílci meče. Námraza muže způsobit zaseknutí meče v pochvě. Chvíly přemýšlíš.
"Samozřejmě, že jsem nezapomněl. Jenom jsem si myslel, že jich už máme dost." Pokrčíš rameny, "nejsem kouzelník a tak se v tom pořádně nevyznám ..."
"Správně, máš pravdu. Zapomeňme nato" a mávne rukou. Během okamžiku se teplota vrátila do normálu.
"Jak jsem říkal prvně. Další úlomek by měl být ... To je velice zajímavé. Tímhle směrem je Adeamova Expedice. Že by se mu konečně podařilo nalézt něco užitečného? Jdi tedy za ním a získej úlomek za každou cenu. Možná je to poslední co tady na téhle planete zůstalo."
Post Reply