Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

snařím se koupit tvrzené ocelové pláty za 17M. Na účtu mám přes 60M a stejně je nekoupím.. :/
Fatal error: Call to undefined method SQLData::getTableDRow() in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/trziste/artefakty.php on line 51

edited: aha. tak se to netýká jen těch plátů. Z tržiště nejde koupit nic. :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:snařím se koupit tvrzené ocelové pláty za 17M. Na účtu mám přes 60M a stejně je nekoupím.. :/
Fatal error: Call to undefined method SQLData::getTableDRow() in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/trziste/artefakty.php on line 51

edited: aha. tak se to netýká jen těch plátů. Z tržiště nejde koupit nic. :D
To bude zrejme tym, ze v slove getTableDRow nema byt pismeno D :lol:

uz je to opravene ...
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

mám 3 stacky hnijících vesničanů To je ok ?

nie, nie je to OK :D

z akeho eventu? z toho, co sa objavi ze "cas tvych vesnicanu zacala hnit ..." alebo to bolo nieco ine?

edited: jj mělo by to být z něj. Ale vím, že dřív to nedělalo. Není to tím, že mám zvýšené daně a jen 100 lidí ? Takže těch hnijících vesničanů přilo 19, 19 a pak 14 myslím. :)
Last edited by Ripperman on Mon 25. Aug 2014 14:42:46, edited 1 time in total.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Událost:
Naši kronikáři zjistili, že tento měsíc ještě nebyl.

Nefunguje...
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Seznam bugů

Post by VPx »

Toto ani neje bug skvor je to pripomienka
prisiel som na to ked som dnes rano plienil a v druhok kole sa mojim streleckym jednotkam vyzbrojenym hulkami ledu podarilo umrazit stit ..

V druhom kole sa objavila hlaska XYZ jednotka sa nemuze hybat ... a pritom slo o jednotku, ktora moze utocit az od tretieho kola. Mi to pride take trosku divne ze to vypisuje v druhom kole ze sa nevie pohnut jednotka ktora by sa ani nemala vtom kole hybat ...

a druha pripomienka je v popise jednotiek nemame pri vlastnosti DAV ikonku aj napriek tomu ze tam dakedy davno bola (teda aspon myslim, ale je aj na Nezmar page) momentalne tam mame len "i".
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

VPx wrote: V druhom kole sa objavila hlaska XYZ jednotka sa nemuze hybat ... a pritom slo o jednotku, ktora moze utocit az od tretieho kola. Mi to pride take trosku divne ze to vypisuje v druhom kole ze sa nevie pohnut jednotka ktora by sa ani nemala vtom kole hybat ...
Mně zrovna tohle přijde jako užitečná featura.
Vím, že se mi danou jednotku podařilo znehybnit už ve druhém kole...
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Dle wiki:
Magie smrti I. Jednotka po zabití nepřátelské jednoty vzkřísí část mrtvých jako kostlivce. Počet vzkříšených je počet vyvolávačů *5, maximálně však počet zabitých.
Kostlivci po boji zůstanou v armádě.
Pokud má Lich kostěnou flétnu, vyvolává o 50% více kostlivců.

Realita:
846 x Lich (Kostěná flétna) útočí na 15,000 x Střelec starého impéria
846 x Lich (Kostěná flétna) zmasakroval (295,719) 15,000 x Střelec starého
impéria(-145,719)
Jednotka 846 x Lich (Kostěná flétna) vskřísila 9 x Kostlivec

měl jsem oživit 4230*1,5 (za kostěnou flétnu), tedy: 6345 kostlivců a oživil jsem místo toho 9....


upravene na wiki
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

mám na účtu 332M, ve skladu artefaktů mám:Maska Královny Medůz
Vyzkoumal jsem možnost přeměny masky královny meduz na amulet beznaděje. Je u té možnosti napsáno, že to potrvá 32 hodin. Kliknu na tu a kovář jen hodí hlášku:
„Nejdřív, bych musel vědět jak to vyrobit a pak to snad můžeme rozjet. Co kdyby jste dal nějaké penízky do vývoje?“ říká Dunmor a nevine se na tebe usmívá.

edited: tak jsem vyzkoumal i masku meduzy a ta kupodivu sla.... Ovsem diky tomu ted nemuzu uz vyrobit ten amulet beznadeje (ktery teda ale stejne nesel..)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:mám na účtu 332M, ve skladu artefaktů mám:Maska Královny Medůz
Vyzkoumal jsem možnost přeměny masky královny meduz na amulet beznaděje. Je u té možnosti napsáno, že to potrvá 32 hodin. Kliknu na tu a kovář jen hodí hlášku:
„Nejdřív, bych musel vědět jak to vyrobit a pak to snad můžeme rozjet. Co kdyby jste dal nějaké penízky do vývoje?“ říká Dunmor a nevine se na tebe usmívá.

edited: tak jsem vyzkoumal i masku meduzy a ta kupodivu sla.... Ovsem diky tomu ted nemuzu uz vyrobit ten amulet beznadeje (ktery teda ale stejne nesel..)
hned ako budem mat cas tak sa nato pozriem
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Seznam bugů

Post by VPx »

v menu utok na osadu alebo vesnicu sa da vybrat ci ju chcem vyplenit alebo dobyt .. ale to horne menu nefunguje aj ked vyberiem vyplenit vesnicka sa dobije ...

pekne som si dokazil rozbeh na ghora .... asik az po 5 raze som si vsimol ze mi nepribuda predzvest ale vehlas ..
Post Reply