Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Je složitější, ne dementní. Po pravdě, jak bys to chtěl napsat ty? Jedinou možností je všechny živé, ale zase nemáš přímo popsané živé jednotky. Co se týče golemů. nevím, komu jsi je dal, ale u mě to funguje správně, i u onyxových golemů.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

jednotky nie su rozdelene iba do troch kategori "zive, nezive, nemrtve". Este su tam aj ine "veci" :lol:
Takze popis zive by bol zavadzajuci.

Jedine dalsie mozne riesenie je napisat "Predmet neni mozne nasadit nemrtve a nezive jednotce." Len je to ovela dlhsie ako ne-nemrtva a ne-neziva
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

tak zase na druhou stranu popis ne-nemrtva a ne-neziva znamena, ze je mozné nasadit ho mrtvé a živé jednotce. :mrgreen:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:tak zase na druhou stranu popis ne-nemrtva a ne-neziva znamena, ze je mozné nasadit ho mrtvé a živé jednotce. :mrgreen:
ano, ale okrem toho napriklad aj magickej jednotke, ktora nie je neziva a nie je nemrtva. Preto hovorim, ze su aj ine kategorie ako tie tri.

A pokial najdes jednku u seba, ktora je mrtva tak jej to kludne nasad, aj ked si niesom uplne isty ci to vyuzije :lol:
death
Posts: 41
Joined: Thu 09. Oct 2014 10:52:38

Re: Seznam bugů

Post by death »

neviem ci ide o bug ale hram za Aethera zlozenie budov je verny/ledovy valecnici/samani/hydry a hodnotu army cca 2mil.
1. Ked pridam 5000 vybaveni do ledovych valecnikov tak mi pride jeden mag ledu - podla wiki by mi nemalo pribudnut nic + podla wiki by sa mali produkovat Aethrovi ledovi valecnici v pripade ze vyrabam ledovych valecnikov ale prichadzaju mi setry ledu + podla wiki staci 1000 vybaveni na jedneho maga ledu
2. Kazde kolo mi chodia Aethrovi ledovi valecnici a nie sestry ledu (ako uvadza wiki)
3. V bonusoch nemam moznost vylepsit prastare ledove hydry ani velemaga ledu (tipujem ze to pride az od hodnoty army ci?)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

add 1. wiki je špatně :P
add 2. sestry ledu chodí až když postavíš 4 budovu od athera (myslím, že šamany) a pak stavíš leedové válečníky
add 3. vylepšit hydry jde až když máš skóre 11 a víc. velemága neuděláš, pokud máš jako poslední budku hydry.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Seznam bugů

Post by Kouji »

Asi takhle... Ethra jsem asi víc jak rok nehrál a nikdo mi nechce napsat, jak to ve skutečnosti je, i když jsem se už párkrát ptal. Pak věci nejsou úplně správně...
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Seznam bugů

Post by tarrant »

toto mi to házeo při pokusu zaútočit na dóm života na heavenu za dralgara, asi na 10 pokus už jsem zaútočil ale stejně to pro jistotu píši
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/utoky/vybaveni_jednotek/vybaveni_jednotek.php on line 66
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

tarrant wrote:toto mi to házeo při pokusu zaútočit na dóm života na heavenu za dralgara, asi na 10 pokus už jsem zaútočil ale stejně to pro jistotu píši
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/utoky/vybaveni_jednotek/vybaveni_jednotek.php on line 66
to je stara znama chyba. Momentalne sa neda moc riesit bez toho aby sa to cele prepisalo. Ono to totiz sposobuje nedostatok pamate/zdrojov servera :(

ked je vela jednotiek a artefaktov ktore su urcene pre specialneho boha atd
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Kouji wrote:Asi takhle... Ethra jsem asi víc jak rok nehrál a nikdo mi nechce napsat, jak to ve skutečnosti je, i když jsem se už párkrát ptal. Pak věci nejsou úplně správně...
to nie je, ze nechce, len sme lenivy :D

viewtopic.php?f=10&t=289&p=2648

dalsiu debatu na to tema viest tam. Tu riesit bugy
Post Reply