Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

nezmar wrote:to bolo obmedzenie, pretoze sa ukazalo, ze velemagovia su moc rulez, takze nutnost znizit ich nadobudnutie.


co sa tyka casov - to nie je technicky problem. To treba riesit v nastaveni sveta.
- Chceli ste 2* rychlejsie plenenie, to mate.
- Dobyvanie som Vam dal 1.5* rychlejsie.
- o tazeni nikto nikdy nic nehovoril :D

poziadajte pri nastavovani dalsieho veku
:cry: chcme všechno 2* rychlejší, ne jen plenění. Problém u tažení nyní je hlavně ten, že nikdo netuší zda se už může účastnit tažení nebo nemůže, dokud nezkusí v rámci tažení zaútočit. A to už je pak pozdě ? :/

Je možné urchlit čas obnovy plenění ? Aktuálně je non-stop vybrané se zobrazením času 2-8 hodin...
Momaro
Posts: 31
Joined: Mon 08. Feb 2016 17:39:18

Re: Seznam bugů

Post by Momaro »

Jednotka světlonoš s prstenem života vyvolává wurmy, ale už nepoužívá v boji magii světla. A podle ingame chatu je tento problém asi u všech legendárních jednotek používající magii a skoro u veškerého vybavení co používá magii- aka jednotka s magií používající vybavení s magií použije za boj jen jednu magii
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Momaro wrote:Jednotka světlonoš s prstenem života vyvolává wurmy, ale už nepoužívá v boji magii světla. A podle ingame chatu je tento problém asi u všech legendárních jednotek používající magii a skoro u veškerého vybavení co používá magii- aka jednotka s magií používající vybavení s magií použije za boj jen jednu magii
tak je proste napisany subojovy skript.
Medzi niektorymi magiami funguje priame vylucene (bud/alebo). A niektore magie sa navzajom nevylucuju (zvlast ked su aplikovane v neskorsej fazi utoku)

pre jasnost, Subojovy skript (vo vseobecnosti)

1. aplikuje sa boostovanie - magia svetla 2/3/4 nevylucuje inu magiu
2. aplikuju sa pred utocne magie/schopnosti v tomto poradi (to znamena, ze prioritu ma vyssie menovane):
- magia les 1/2/3
- magia zeme 2
- magia ohen 1/2/3/4/5/6/7/8/9
- magia lad 3/6/7
- schopnosti temny krik/magia svetla 5/dav/goblini vysadok/boost goblin
- magia smrt 5/7
- magia prastarych 1/2/3/4
3. utocna magia a schopnosti. Nezavisle na sebe (cize kludne aj vsetky)
- magia ohen 10
- nepredvidatelnosti / stec / otravene sipy(utok) / svate sipy / drtive sipy / dezorientace / konstrukce / blokovanie
4. prebehne utok
5. po utocne magie/schopnosti - nezavisle na sebe (cize kludne aj vsetky)
- regeneracia
- magia led 1/2/4/5/8
- magia smrt 1/2/3/43/6/8
- magia zem 1
- magia les 4/5 - liecenie
- magia svetla 1
- schopnosti eterminace / sabotaz / siet

s tym, ze jednotka moze ovladat len jednu magiu z danej vetvy.
Napr. jeden typ magie ohna - ostatne magie ohna to vyrusi (predmet zrusi povodnu magiu daneho typu - kedze sa aplikuje dodatocne)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Prokletý ent, kterého sumonují nemrtví druidi není sám nemrtvý.... Určitě je to správně ? Už jsem myslel, že jsem našel našel nějaké využití pro boty slabosti... :oops:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Prokletý ent, kterého sumonují nemrtví druidi není sám nemrtvý.... Určitě je to správně ? Už jsem myslel, že jsem našel našel nějaké využití pro boty slabosti... :oops:
ano je to spravne. Nikde sa tam nepise Neprmtvy ent :) je iba prekliaty - napr. myslou pokryveni enti atd...
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Popis bugu (nevím, co na to má přesně vliv, tak ho popíši detailně):

Přijde armáda eternanů a ničí, do toho přijde rah ghor pravus, přepnu se na jiný účet přes nastavení a démona zabiju, přepnu se přes nastavení zpátky na původní účet a eternani tam samozřejmě jsou, ale od této doby ničí a nijak se nezmenšuje počítadlo nenávisti k vám.
Pomohlo až odhlášení a přihlášení.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

V seznamu dobývání to u neznámé indicie píše toto (když je dobývání celé dokončené):

Neznámá indicie
- Splněno (+%s bodů, každý rok přísun run)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

V seznamu jednotek, když se dají jednotce s jedovým útokem jedové střely, tak to ukazuje správně součet.
V reálu ale artefakt přebije původní jedový útok jednotky namísto aby se sečetl :cry:

Jednotka Bahenní Ještěr s kuší (Jedovaté střely) použíla jedovatý útok a získala +10% do poškození
10,772 x Bahenní Ještěr s kuší (Jedovaté střely) útočí na 1 x Ledová hydra
10,772 x Bahenní Ještěr s kuší (Jedovaté střely) zmasakroval (142,949) 1 x Ledová hydra(-141,277)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:V seznamu dobývání to u neznámé indicie píše toto (když je dobývání celé dokončené):
Neznámá indicie
- Splněno (+%s bodů, každý rok přísun run)
opravene
Ripperman wrote:V seznamu jednotek, když se dají jednotce s jedovým útokem jedové střely, tak to ukazuje správně součet.
V reálu ale artefakt přebije původní jedový útok jednotky namísto aby se sečetl :cry:
Jednotka Bahenní Ještěr s kuší (Jedovaté střely) použíla jedovatý útok a získala +10% do poškození
10,772 x Bahenní Ještěr s kuší (Jedovaté střely) útočí na 1 x Ledová hydra
10,772 x Bahenní Ještěr s kuší (Jedovaté střely) zmasakroval (142,949) 1 x Ledová hydra(-141,277)
problem by mal byt odstraneny. Podobne ako pri drtivom utoku, svatom utoku a ladovom stite.
Tazenie - stale sa neda utocit v zrychlenom mode
dufam, ze konecne odstranene
Ripperman wrote:Popis bugu (nevím, co na to má přesně vliv, tak ho popíši detailně):
Přijde armáda eternanů a ničí, do toho přijde rah ghor pravus, přepnu se na jiný účet přes nastavení a démona zabiju, přepnu se přes nastavení zpátky na původní účet a eternani tam samozřejmě jsou, ale od této doby ničí a nijak se nezmenšuje počítadlo nenávisti k vám.
Pomohlo až odhlášení a přihlášení.
nedari sa mi to nasimulovat. Postupoval som presne podla toho co si napisal a funguje u mna normalne
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

nezmar wrote: nedari sa mi to nasimulovat. Postupoval som presne podla toho co si napisal a funguje u mna normalne
Tak zkusím ještě upřesnit.
Po několika ničeních měli eternani měli počítadlo nenávisti na -10 vůči mě = ještě nemají odejít. Seslali mor a zabili lidi -> počítadlo šlo na -9, ale ještě u mě zůstali (další kolo by odešli aniž by něco udělali). Ale namísto odehrání toho kola aby odešli jsem přepnul na jiný účet. Zabil démona, přepnul se zpět.
Armáda eternanů u mě byla a místo aby hned odešla aniž by něco udělala, počítadlo se nastavilo zpět na -10 a nehnulo se ani po asi 10 kolech co mě dál ničili. Až když jsem se odlognula přilognul, hnulo se po dalším jednom ničení na -9 a eternani odešli.
Tak teď už je to snad přesný popis. :)
Post Reply