Seznam bugů

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Když propustím z 50 tisíc kostlivců jednoho kostlivce, bylo by možné, aby si ten jeden s sebou neodnášel totem krve ? Už jsem takto přišel o dva než jsem zjistil že o ně přicházím při propouštění kostlivců. :x
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Když propustím z 50 tisíc kostlivců jednoho kostlivce, bylo by možné, aby si ten jeden s sebou neodnášel totem krve ? Už jsem takto přišel o dva než jsem zjistil že o ně přicházím při propouštění kostlivců. :x
neprichadzas o ne, len sa ti prehodia do predmetov. Bolo to tak spravene, pretoze predtym ked si prepustil vsetky jednotky tak ti predmet zmizol aj s nimi
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

Narazil jsem na takovou věc... a moc se mi nezdá... tak se tu radši zeptám.
Je legální opakovaně útočit na město a záměrně ho nedobýjet ? :shock:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Seznam bugů

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Narazil jsem na takovou věc... a moc se mi nezdá... tak se tu radši zeptám.
Je legální opakovaně útočit na město a záměrně ho nedobýjet ? :shock:
tak mozes utocit na vsetky eventy (nie vzdy sa ti event strati).

Aj ked jediny sposob preco by som toto (co pises) mal robit je, keby som nemrtvy a potrebujem si narobit armadu kostlivcov (alebo niecoho ineho)

Ale ano, je to legalne -> vzdy ti to unavi armadu, takze vzdy musis odtahat aspon jeden tah. Ak to chces pouzivat ako farmenie kostlivcov, tak prosim
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Seznam bugů

Post by Ripperman »

nezmar wrote:
Ripperman wrote:Narazil jsem na takovou věc... a moc se mi nezdá... tak se tu radši zeptám.
Je legální opakovaně útočit na město a záměrně ho nedobýjet ? :shock:
tak mozes utocit na vsetky eventy (nie vzdy sa ti event strati).

Aj ked jediny sposob preco by som toto (co pises) mal robit je, keby som nemrtvy a potrebujem si narobit armadu kostlivcov (alebo niecoho ineho)

Ale ano, je to legalne -> vzdy ti to unavi armadu, takze vzdy musis odtahat aspon jeden tah. Ak to chces pouzivat ako farmenie kostlivcov, tak prosim
edited: spokojím se s tím, že je to legální. :D
Last edited by Ripperman on Thu 07. Aug 2014 12:55:03, edited 2 times in total.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Seznam bugů

Post by Raeleg »

Ripperman wrote:Narazil jsem na takovou věc... a moc se mi nezdá... tak se tu radši zeptám.
Je legální opakovaně útočit na město a záměrně ho nedobýjet ? :shock:
No trik byl v tom, že si po každém neúspěšném dobytí musel čekat 10 minut a žere ti to města a prostor, takže se to vyplatí až na konci věku. Teď je to trochu rychlejší.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Seznam bugů

Post by Raeleg »

Teď jsem narazil na opravdu zajímavý bug. Když jsem byl v temném lese, tak jsem ve 3. kole snížil prokletému obrovy iniciativu o 5. V následujícím kole mi předběhl jednotky s iniciativou 11 i když měl mít iniciativu 3. Když-tak mám u sebe uložený výpis.
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Seznam bugů

Post by Chasty »

Zdravím, pokud by šlo se podívat, jak to vypadá s tím, že když má na sobě jednotka ohnivý štít z itemu a zaútočí na něco s ohnivým štítem, tak jestli se vynegujou nebo ne... páč se mi zdá, že jsem měl na generálovi item co mu dal ohnivý štít a stejně na to umřel...
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Seznam bugů

Post by Chasty »

Chasty wrote:Zdravím, pokud by šlo se podívat, jak to vypadá s tím, že když má na sobě jednotka ohnivý štít z itemu a zaútočí na něco s ohnivým štítem, tak jestli se vynegujou nebo ne... páč se mi zdá, že jsem měl na generálovi item co mu dal ohnivý štít a stejně na to umřel...
Tak jinak kamarád mi říkal, že Ohnivá róba dává štít, kromě meteoru, tak jsem ji dal na velitele klanu a ten umřel hned na prvním štítu na, který zaútočil. Což velitel je vcelku jedno, ale róba už byla větší ztráta. Myslím, že to bylo na chrámu ohně nebo něčem podobném.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Seznam bugů

Post by Raeleg »

Chasty wrote:
Chasty wrote:Zdravím, pokud by šlo se podívat, jak to vypadá s tím, že když má na sobě jednotka ohnivý štít z itemu a zaútočí na něco s ohnivým štítem, tak jestli se vynegujou nebo ne... páč se mi zdá, že jsem měl na generálovi item co mu dal ohnivý štít a stejně na to umřel...
Tak jinak kamarád mi říkal, že Ohnivá róba dává štít, kromě meteoru, tak jsem ji dal na velitele klanu a ten umřel hned na prvním štítu na, který zaútočil. Což velitel je vcelku jedno, ale róba už byla větší ztráta. Myslím, že to bylo na chrámu ohně nebo něčem podobném.
Na co jsi útočil? Budu hádat: Válka na Gargantue. Ochrana proti ohnivému štítu ohnivým štítem funguje (alespoň u mě).
Post Reply