update v2.3.0 - Návrat trpaslíku

Čoho sme sa už dočkali
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

update v2.3.0 - Návrat trpaslíku

Post by nezmar »

Systém
  • odstránenie omezenia klikania na úvodnej stránke. Občas sa vyskytujú aj inde. To sa bude musieť odstrániť dodatočne
  • ošetrenie aby jednotky z extermináciou/mágiou zeme nezabíjali už mrtvé jednotky (prípadne viac než je skutočne nažive)
  • nahodené oddelovače tisícov "," - medzera nevyzerala moc dobre
Grafika
  • postupne bude GUI prechádzať zmenami. Zatiaľ sa prejavujú iba pri kovárni a klanovom vybavení
Gramatika
  • odstránených niekoľko gramatických chýb zo stránky a z hry
Hra - Návrat trpaslíkov
Je možné postaviť novú budovu (prístupná pre hráčov už od začiatku hry), ktorá umožňuje vyrábať predmety
  • v súčasnosti je k dispozícií 5 výrobných postupov. Dva potrebujú plány a jedna je stará formula na Aetharov bonusovy predmet
  • plány je možné získať výskumom v samotnej kovárni
Kedže na výrobu potrebujete nové suroviny boli do hry pridané aj 4 nové trpasličie eventy
a trpaslíkom pribudli aj nejaké nové jednotky :)
Maerwin
Posts: 10
Joined: Sat 19. Apr 2014 22:34:15

Re: update v2.3.0 - Návrat trpaslíku

Post by Maerwin »

bolo by možné posunúť chodenie Trpasličej Karavany na 100k sily vojska? Nemyslím, že to niekto dáva na 10k, kedy začína chodiť teraz. Je to dobré akurát na prekliknutie sa (zrovna som sa rozbil keď som myslel, že som klikol na dobýjanie osady :D ) a na rozbitie armády niekoho, kto nevie, o čo ide. Ak je to plánované ako event od 10k, tak si nie som istý, či majú kňazi vyvolávať jednotky každé kolo
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update v2.3.0 - Návrat trpaslíku

Post by nezmar »

to sa da zariadit. Vsetky moje updaty su vlastne (a podla mna aj vzdy boli) iba taky vystrel do tmy a vacsinou sa jednoducho nestretnu s realitou :D

Preto je dolezite aby ste mi prave taketo postrehy pisali

podobne ako ste ma bombardovali, ze Zelezne hory su strasne tazke. Ja to vsetko beriem navedomie a priebezne upravujem.

Co sa tyka jeho prichodu, nie je problem to posunut. Je 100k army idealna hodnota, nebude to prilis neskoro? A dalsia vec, obcas sa tu eventy zobrazuju skor nez sme ich schopny dat, alebo davat len vo vynimocnych pripadoch, treba pocitat aj s touto alternativou. Preto je dolezite, aby sme sa dohodli na nejakej spolocnej hodnote :)
Post Reply