update 2.7.0

Čoho sme sa už dočkali
sunnie
Posts: 3
Joined: Sat 11. Apr 2015 9:44:21

Re: update 2.7.0

Post by sunnie »

Nezmarku, netuším, zda-li opravudeš další chyby, nebo si nedopatřením "opravil" něco, co bylo v pořádku, ale nefunguje mi přihlášení na heaven ani registrace. "Fatal error: Cannot redeclare fireLog() (previously declared in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/config/_web.php:106) in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/config/_web.php on line 112"
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: update 2.7.0

Post by healtonn »

sunnie wrote:Nezmarku, netuším, zda-li opravudeš další chyby, nebo si nedopatřením "opravil" něco, co bylo v pořádku, ale nefunguje mi přihlášení na heaven ani registrace. "Fatal error: Cannot redeclare fireLog() (previously declared in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/config/_web.php:106) in /pub/sarkowa/landofice.com/web/heaven/config/_web.php on line 112"
Mám stejný problém
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: update 2.7.0

Post by Kouji »

To mají všichni, něco se pokazilo. Nezmar tady o víkendech moc nebývá, takže počkejte.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update 2.7.0

Post by nezmar »

funkcia na logovanie bola zakomentovana. Je to sposobene tym, ze sa dvakrat nacitava stary config :( a tam mam nahodenu funkciu na testovanie.

Uz som tam spravil osetrenie, cize toto uz problem nebude robit.

Len mi je divne, ze doteraz to nevyhadzovalo a teraz to zacalo (u mna je to uplne zrusene, lebo mi to tiez robilo problem, len som nato uplne zabudol, kedze som to zacal robit tak pred dvoma mesiacmi)

mam pocit, ze sa este pride na par chyb a potom to restartneme

PS: kvoli tomuto novemu updatu sa snazim prist aspon takto vecer aby som mohol opravit co sa da
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: update 2.7.0

Post by healtonn »

vymlátil jsem tři runy života a runu sněhu z dopupě obra ale nemám je. Asi jsem našel bugíísek
Sunsurge
Posts: 11
Joined: Tue 07. Apr 2015 21:24:16

Re: update 2.7.0

Post by Sunsurge »

nevim jestli ma cenu to nak resit ale kdyz se daj runy na trh a klan se resetne tak tam ty runy zustanou. zlato za to nastesti ten klan nedostane.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: update 2.7.0

Post by nezmar »

Sunsurge wrote:nevim jestli ma cenu to nak resit ale kdyz se daj runy na trh a klan se resetne tak tam ty runy zustanou. zlato za to nastesti ten klan nedostane.
runy zostavaju. Tak to bolo programovane.

Prachy pripadnu obchodnikovi. Nevidel som dovod preco by sa takto odstranovali RUNY a PREDMETY v pripade, ze si dany hrac resetne klan
Post Reply