novy vyzor portalu

Čo vas čaká a neminie. Predpokladané zmeny, novinky vo svete Land of Ice
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

novy vyzor portalu

Post by nezmar »

Momentalne robim na novom vzhlade portalu.

Troska som sa pohral so stetcami co mam v kompe a zatial to vyzera slubne (vid priloha)

system by zostal rovnaky, ale prva runa by bola uplne dole a nasledne sa pokracuje v smere hodinovych ruciciek

cize jediny rozdiel by bol ze by selekty neboli vedla seba ale v kruhu :)

a zatial co mi funguje tak by sa priamo v portaly zobrazovali runy a nie iba texty -> myslim, ze potom by bolo tahsie sa pomylit, momentalne si obcas nevsimnem ci som vybral spravnu runu
Attachments
portal.jpg
portal.jpg (120.39 KiB) Viewed 10158 times
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy vyzor portalu

Post by nezmar »

Nový vzhľad portálu by už mal byť dokončený

Troška ma zdržalo, že som musel vyrábať nové runy (staré sú príliš malé a ťažko použitelné :( )

Môžete sa pozrieť a prípadne povedať svoje námietky aby som to mohol ešte dopracovať.

Na update si dám čas a bude teda až zajtra okolo 14tej (ako zvyčajne :D )
Attachments
new_portal_nahlad.png
new_portal_nahlad.png (503.37 KiB) Viewed 10148 times
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: novy vyzor portalu

Post by King »

Sakra dobrá práca :) A ešte teda by som navrhol, keď už ten portál vyzerá takto a má potenciál, hodiť pod neho nejaký obrázok chrámu alebo portálu, miesto hnedej farby, niečo ako si robil na loi tržište cez Greasemonkey, tu v dvoch prílohách je ako by to mohlo vyzerať, samozrejme, urob ako uznáš za vhodné :)
Image
alebo menšia verzia Image
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy vyzor portalu

Post by nezmar »

To by bolo fajn, :!: lenže :!:

cez neoficialny update si tam človek môže hodiť čo sa mu zachce :) ale naproti tomu cez oficiálny kanál (ako robím teraz) tam človek môže dávať iba obrázky, ktore sú free, alebo ktoré vyrobí sám

Časom plánujem čo to pokresliť a podávať do pozadia, aby to bolo zaujímavejšie, ale momentálne si myslím, že zrovna obrázky do pozadia nie su prioritou :)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy vyzor portalu

Post by John-ka »

Vypadá to móóóc hezky, jen se bojím, že tím malinko utrpí rychlost a plynulost zadávání těch kombinací. Takhle mi stačí to tabem přeskákat a je to hnedle... (a jak se to bude chovat na mobilu?)
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy vyzor portalu

Post by nezmar »

John-ka wrote:Vypadá to móóóc hezky, jen se bojím, že tím malinko utrpí rychlost a plynulost zadávání těch kombinací. Takhle mi stačí to tabem přeskákat a je to hnedle... (a jak se to bude chovat na mobilu?)
to je možné, hlavne keď sa vezme do úvahy načo sú hráči zvyknutý atď

zatiaľ som hodil pod "tento portal" aj starý spôsob a v budúcom update bude hore aj odkaz na starý portal (pre tých, ktorý chcú radšej používať ten) a starý nezmažem, ale nechám pod okazaom portal_old.php. Čiže kto chce zadávať cez starý, bude mať tú možnosť

Ako sa to bude správať pod mobilom? Tak to nemám predstavu :)

ono by to chcelo ujednotiť celý dizajn v rámci stránok (nemyslím to čo vidia hráči, ale to čo je v kóde) a potom môžem rozmýšľať nadtým, že spravim rôzne CSS-ka pre rôzne platformi. Zatiaľ je to nereálne riešiť. Možno neskôr.

Pre mobily/tablety by tak mohla vzniknuť lite verzia grafiky a lepšia optimalizácia. Teraz keď si ma priviedol na tú myšlienku tak si to hneď zapíšem do svojho zápisníčka :lol:
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: novy vyzor portalu

Post by drago »

To vypadá fakt úžasně :)
S takovýmto přístupem, zabalíme práci a založíme firmu na výrobu online her ne? :)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: novy vyzor portalu

Post by King »

Btw. keby časom pridávaš tie obrázky, nezmar, tak henten by šiel, neni z netu ale z jedného starého single player rgp, ten screenshot som robil sám plus sú tam retušované okná a postava tak autorských práv sa myslím obávať netreba :D
A chvalim za update :D
Post Reply