Nový věk na hellu - Říjen 2014

http://hell.landofice.com
nastavenie sveta: http://hell.landofice.com/pravidla.php
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Raeleg »

Ahoj návrh na nový věk

Tahů: 40 dnů (6000 tahů)
Rychlost hry: 1,5
Povolení bohové: Všichni mimo ascen.
Místa v alianci: 30
Války aliancí: povoleny
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Chasty »

tahů 8000 / 40 dnů
rychlost 2
plenění / dobývání 12 hod
Bohové: Všichni kromě Ascendancy
Počet lidí v alianci 15 - víc mi přijde zbytečné, protože pak by mohlo být pomalu jen jedna aliance na serveru.

Rychlost 2 mi přišla vyhovující, 200 kol za den se tahat dá a plenění mi přišlo taky oka, obzvlášť po té změně času.

Ascenu jsem v životě nehrál, ale silná je dost a očividně hodně lidem začíná vadit i Dreadd, že je silnej, pravdou je, že ho může hrát každý, ale pokud ho to nebaví, tak má zatím smůlu. Ještě by se dalo určitě udělat pár opatření, aby člověk nemohl jít tolik do mínusu.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Kouji »

Dnů 45
Tahů 9k
Den/tahů 200(po zrychlení)
Rychlost hry 2
Počet lidí v alianci 6-8 (akorát pro tažení :) )
Všichni bohové kromě Dreadda a Asceny. (konečně by hra dostala trochu říz :) )
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Ripperman »

Dnů 30
Tahů 6k
Den/tahů 200(po zrychlení)
Rychlost hry 2
Počet lidí v alianci 20
Bohové: všichni

Rychlý věk s možností velké aliance = nutnost kooperace a spolupráce lidí s možností hrát si libovolného boha.

"a očividně hodně lidem začíná vadit i Dreadd, že je silnej, pravdou je, že ho může hrát každý, ale pokud ho to nebaví, tak má zatím smůlu. "
Myslíš tím, že lidem vadí ten můj jeden dreadd a myslíš tím, že tě nebaví x-hodit trávit čas na serveru a vymýšlet kombinace armády a artefaktů a jak nejlépe oživovat jednotky a nakonec to naklikávat. Se mi líbí jak každej ty svoje důvody napíše eufemisticky a ještě jako by to psal za jiné lidi a ne jen za sebe. :mrgreen:
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Kouji »

Nutnost kooperace? V čem? Tažení jsem zvládal i sám a i všechny démony jsem si sundával +- den od ostatních :) . Navíc v tomhle věku byli 3 lidi co měli topové armády a každý měl 4+ účtů. Ostatní se více méně vezli s něma. Kdyby se tihle lidi spojili do jedné aliance, tak by to až moc snadné. By jen každý otravoval leadra aliance, aby vyhlašoval tažení 3x za den.
Koho to nebaví? O to u mně nejde. Je to nuda dávat Ghor pravuse tak brzo beze ztrát. Po pravdě by ani nevadilo zakázání Crinis a Dhara. S Ascenou by to byla ještě nudnější hra, protože by už démoni padali o polovinu času dříve.¨
Po pravdě by asi nejzábavnější věk byl, kdyby byl jen Dralgar a Ether, případně Ghoro.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Ripperman »

Kouji wrote:Nutnost kooperace? V čem? Tažení jsem zvládal i sám a i všechny démony jsem si sundával +- den od ostatních :) . Navíc v tomhle věku byli 3 lidi co měli topové armády a každý měl 4+ účtů. Ostatní se více méně vezli s něma. Kdyby se tihle lidi spojili do jedné aliance, tak by to až moc snadné. By jen každý otravoval leadra aliance, aby vyhlašoval tažení 3x za den.
Koho to nebaví? O to u mně nejde. Je to nuda dávat Ghor pravuse tak brzo beze ztrát. Po pravdě by ani nevadilo zakázání Crinis a Dhara. S Ascenou by to byla ještě nudnější hra, protože by už démoni padali o polovinu času dříve.¨
Po pravdě by asi nejzábavnější věk byl, kdyby byl jen Dralgar a Ether, případně Ghoro.
Tak já souhlasím, že kdyby odpadla crinis a dhar, že by to byla parádní řežba (vulcána bych možná i nechal, zas takový bijec jako ti 3 ostatní to není, nemá žádnou štítovací jednotku) Otázka ale je,kolik lidí by to hrálo.... V tomto případě by už musela být jó velká aliance. Jinak v této sestavě bych schválně nechal možnost útoku na 7 pevností hned od začátku. Zajímalo by mě, zda by to někdo dal nebo by všichni vychcípali.
Prostě pravusové by byli nesundatelní s těmito bohy...
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Kouji »

Já nepsal nic o Vulkánovi :) . Nesundatelní? Asi jsi nikdy nehrál Dralgara proti těmto démonům. Jsem s ním dával každého démona beze ztrát a to jsem ještě nehrál tu nejlepší kombinaci. Co jsem slyšel, tak jsou datelní i za Ethera (Aslespoň Ghor pravus). I pevnosti by jsi dal. Ty jsou pořád ještě relativně lehké. Za Vulkána sundáš Ghor pravuse taky, jen se ztrátama.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by nezmar »

dakujem, ze ste zalozili tento topik (teraz moc toho nestiham :( )

ale tu diskusiu si nechajte inde. Kludne o tom mozete diskutovat (ja budem len rad), ale nie tu v tomto topiku. Zalozte si k tomu topik v hlavnej diskusii a pokial chcete byt uplne nezavazny tak potom v pokeci ;-)
Tvrdavojna
Posts: 5
Joined: Sun 11. May 2014 9:11:28

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Tvrdavojna »

Tahů: 45 dnů (6000tahů)
Den/tahů 350
Rychlost hry: 2
Povolení bohové: Všichni mimo ascen a dreadda
Místa v alianci: 8
Války aliancí: povoleny
Topinka
Posts: 36
Joined: Mon 12. May 2014 17:38:07

Re: Nový věk na hellu - Říjen 2014

Post by Topinka »

Tahů: 40 dnů(8000 tahů)
Rychlost hry: 2
Povolení bohové: všichni kromě Asceny
Místa v alianci: 9
Války aliancí: povoleny
Locked