Vybavení - tržiště

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Vybavení - tržiště

Post by Kouji »

U tržiště lze prodávat vybavení za 200k přímo majiteli, ale lze tady prodávat i ingoty za 200k což mi příjde trochu přehnané a je pak vážně přepych s penězi, proto bych u vybavení nechal 200k, ale ingoty omezil na 100k.
Déle by bylo celkem fajn, kdyby bylo možné prodávat věci po více (u ingotů je to vážně otrava všechno klikat, časem i ty pláty :) ) .
Nějak takhle:
počet - název - cena
10 x Bronzový ingot 100k
a hodilo by se 10 x ingot do tržiště a v pokladnici se objevil 1M .
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vybavení - tržiště

Post by nezmar »

dobrá pripomienka. Kuknem sa nato
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Vybavení - tržiště

Post by Kouji »

Ty ingoty jsi dal tak, že se nedají prodávat rovnou u obchodníka? I když se tam dal za 50k, tak mi vyskočilo, že se to tam objeví do 24h.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vybavení - tržiště

Post by nezmar »

dal som, ze sa daju predavat hned, ale za 20k zlata a nie 200k. Vzdy si ich niekto moze kupit za tych 50k :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Vybavení - tržiště

Post by Kouji »

20k se mi zdá dosti málo i na ty ingoty, když už, tak aspoň těch 50.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vybavení - tržiště

Post by nezmar »

Aby sme si to ujasnili, minimalna a maximalna cena su tu hlavne preto aby sa prilis nepodvadzalo cez trh ( viem, je to slaba ochrana) a nie preto aby hraci mohli predavat svoje veci

Trh je tu hlavne nato aby ste mohli medzi sebou navzajom obchodovat

Dalsia vec je, ze pokial sa ti nedokaze predat na trhu za 100.000 tak asi taku hodnotu nema a ja nevidim dovod preco by to od teba mal kupovat obchodnik :-D

Dokonca ak sa vyriesia multi ucty tak tu vidim urcity potencial k uplnemu zruseniu min a max ceny
lifin
Posts: 3
Joined: Thu 10. Jul 2014 16:24:50

Vybavení - tržiště

Post by lifin »

Měl bych návrh na úpravu tržiště. Vadí mi že když někdo přebije mojí nabídku nižší, tak mám runy nebo vybavení zablokovaný v podstatě zbytečně až do konce věku. Hrubý návrh je vrácení run/vybavení příslušnému klanu po ~3 dnech co visí na tržišti a nikdo o něj nemá zájem. Člověk by měl potom možnost se přizpůsobit poptávce/nabídce.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Vybavení - tržiště

Post by John-ka »

5 dnů a poplatek pětina toho cos tam dal, artefakt si zaplatíš (1/5 hodnoty za kterou jsi to tam dal nebo 1/5 toho co to stojí aktuálně, min. však 200k) ?
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vybavení - tržiště

Post by nezmar »

a co keby sa to spravilo tak, ze niekde na konci by boli "moje ponuky" a tam by ste to mohli zrusit - ten poplatok schvalujem (1/5), tak to funguje uz teraz, cize by neslo o ziadne narusenie sucasneho stavu.
Pridalo by sa to tam vlastne iba kvoli prekryvaniu jednotlivych ponuk
Post Reply