Střípek Naděje

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Střípek Naděje

Post by Hron »

V různých vláknech zabývající se primárně jinými věcmi se na tohle téma narazilo a dle mě je to tak žádaná změna, že by si zasloužila vlastní vlákno.

Aktuálně střípek naděje umožňuje například nekonečné farmení tažení, díky čemu má celá aliance neomezené zásoby ve všech budovách a pokud se to zkombinuje ještě s druhým klanem, který farmí zlato přes stovky milionů lidí, pak má aliance i neomezeně zlata (bez klanu na farmu zlata se pohybuje alianční pokladna "jen" v řádech miliard) a mělo by se s tím něco udělat.

Návrh, na kterém jsme se ti, kdo se k tomu vyjádřili shodli je ten, aby bylo omezeno použití střípku na jednou za (24 hodin / rychlost hry).


Mohl bys to Nezmare prosím zavést?
(ke shodě mezi v té době aktivními hráči došlo už před 3/4 rokem a já velmi pochybuji, že bude někdo protestovat)

PS: Nebo se pletu a má někdo jiný názor?
Last edited by Hron on Fri 27. Dec 2019 11:56:58, edited 1 time in total.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Střípek Naděje

Post by Hron »

Tento věk mě pobavil kamarád, který díky tažením přes Střípky pak nahodil armádu o hodnotě 10 miliard za 10 tahů...

Takže znovu prosím o realizaci daného návrhu:

Omezit použití střípku na jednou za (24 hodin / rychlost hry).
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Střípek Naděje

Post by Hron »

Jen ukázka, co právě vytvořil jeden hráč:

v polovině věku má:
1 klan s armádou 5 mld
1 klan s armádou 10 mld
1 klan (nemrtvého dreadda) s 1400 městy, který přes údolí stínů farmí ty první dva -> takže se mu to bude ještě hodně zvyšovat -> díky tažení, má nekonečné zásoby a díky městům má i obří kvanta zlata (aktuálně 1,2 mld)
(dodatek: na 5500 tazích má přes 40000 měst a 3 miliardy věhlasu; Aetheři mají 100 mld armádu)


Tak jsem zkusil taky nahodit Dreadda.
Založil jsem ho, když byl věk na cca 5000 tazích a na konci věku (po odehrání 3,300 tahů) jsem skončil s kapacitou měst vyšší, než je maximální množství obyvatel...
Celkový prostor pro bydlení 4,319,826,600
Prostor, který zabírají lidé 4,294,967,295



Takže znovu prosím o realizaci daného návrhu:
Omezit použití střípku na jednou za (24 hodin / rychlost hry).
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Střípek Naděje

Post by nezmar »

takze konecne si sa dockal, dana zmena bola zapracovana do hry

Stripek nadeje je mozne pouzit iba raz za 24 hodin (normalne nastavenie, vplyva na to za aky cas je mozne uskutocnit velku bitku a rychlost hry)
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Střípek Naděje

Post by Hron »

Super!
Post Reply