IP - drtivá porážka

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

IP - drtivá porážka

Post by Hron »

Při bránění IP se klanu může stát toto:
"Pořádně jsme palác nebránili a zbaběle se drželi mimo něj. Ztatili jsme jak všechen věhlas tak i všechnu předzvěst. Lidé se hromadně stěhují pryč. Klanová pokladnice je rozkradena."

Nejsem si úplně jist, kdy to nastane, ale z pozorování mám pocit, že když má útočník ztrátu menší jak 0,5%. Osobně se mi tohle velmi nelíbí.

Buď bych změnil popis (protože když bráním IP celou svou armádou a jsem potrestán s popisem "nebránil jsem se a schovával se", tak mě to celkem zamrzí...), třeba na:
"Nepřátelské armádě po dobytí IP zbylo dost sil, aby zdecimovala celou naši říši. Ztratili jsme..."
Nebo (a to bych radši) to změnil na procenta tvé armády v IP, například tak, že když přijdeš o IP a měl jsi v něm méně jak 50% své celkové armády, tak pak to nastane.

PS: Asi by tam mělo být "Ztratili".
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: IP - drtivá porážka

Post by nezmar »

podmienka je:
if ($celkem_hodnoty_1_procenta < 0.5 && $celkem_hodnoty_2_procenta > 98)

ci ak utocnik pride o menej ako 0.5% a ty obranca o viac ako 98% tak prides o "vsetko" a ucet je na vyhodenie.
Je to bezpecnostna poistka pre hracov, ktory dobyli IP a nechali ho nebraneni a potom ho dobyli radsej znovu z inym klanom (presuvali si IP podla toho ako sa im hodilo a ako mali dostupne armady)

Ono je celkom (v sucasnej podobe hry) tazke zistovat aktualne stavy armad oproti tomu co si posielal.
Ak ti vadi iba ta hlaska, tak ta sa moze kludne zmenit, nie je dolezita (aspon pre mna :) )
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: IP - drtivá porážka

Post by Hron »

Já chápu ten důvod a byl bych radši, kdybych nepřišel o účet v případě, že bráním 100% své armády. Stalo se mi totiž, že na mě šli dva útoky po sobě, kdy jsem mezi nimi nebyl online a první mi zabil vše až na Velitele klanu a Velemága ledu a druhý mě pak jen dorazil, kdy jsem mu ale nedokázal nic udělat a tak jsem přišel o účet. Ale když je problém tomuto zabránit, tak pak alespoň prosím o tu změnu té hlášky, protože ta v tomto případě na mě působila jako kopnutí do mrtvoly...
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: IP - drtivá porážka

Post by Hron »

Opět se mi to spustilo i když jsem bránil se 100% armády a opět mě ta hláška velmi mrzí. Reálně mi tolik nevadí to, že jsem ztratil zlato a podobně, ale vadí mi právě to označení za zbabělce, viz minulý příspěvek.

Nešla by přidat podmínka, že pokud IP brání 100% armády, tak toto nemůže nastat?
FeMetope
Posts: 2
Joined: Tue 11. Feb 2014 16:29:05
Contact:

-

Post by FeMetope »

It is interesting. Tell to me, please - where I can read about it?


Sd67444DFG
healtonn
Posts: 58
Joined: Thu 09. Apr 2015 19:07:24

Re: IP - drtivá porážka

Post by healtonn »

nezmar nechces toho bota uz zabanovat? :D
Post Reply