Osroxas

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Osroxas

Post by Ripperman »

Je to jen estetická námitka. Jméno: RAH Osroxas Pravus mi přijde divný. Tel Osroxas mi prostě zní líp. :P
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Osroxas

Post by Hron »

Aha, ono to mi to vyznělo jako že nastává konec světa... :D

Ano, Tel Osroxas zní lépe, ale z pohledu síly mi přijde lepší, aby byl Rah...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

alebo mozeme posilit kastu RAH. Mozno by sa im to aj hodilo aby neboli taky slaby :twisted:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Osroxas

Post by Ripperman »

nezmar wrote:alebo mozeme posilit kastu RAH. Mozno by sa im to aj hodilo aby neboli taky slaby :twisted:
JJ, novy demon by byl urcite lepsi. A pokud bude Rah, tak to bude tim lepsi. Nebude krast zlato lidi a mohl by být TOP, jak v síle arády, tak v odměně. :twisted:
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Osroxas

Post by žrout »

mohl by krást runy, ať je to ještě zajímavější :P

K tomu zlatu mě ještě napadlo, že ne všichni démoni by museli krást zlato z celkové sumy, ale šlo by vymyslet něco jako toto:

Démon obsadil naše zásobovací trasy. V důsledku toho jsme nebyli schopni tento měsíc vybrat daně.

Od lidí vybráno: 0 zlata

Co by to přineslo?

Zůstal by zachován efekt "otravnosti" u démonů, protože kdyby člověk neměl našetřeno, neměl by na žold (musel by to nějak vyřešit - cest k tomu je dost - portál, prodej slabých předmětů, alianční kasa).

Šlo by šetřit na drahé (dražší) věci :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

prisun penazi na jedno kolo nic neriesi, pretoze teraz sa to zmenilo a prve kolo ti nic neuberie, dostanes iba vystrahu. Ak aj druhe kolo nezaplatis tak uz prichadzas o armadu.

ALE mohlo by sa to spravit tak, ze PLENITEL ked nekradne tak blokuje mesacny prijem a to by uz mohlo nieco znamenat :twisted:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Osroxas

Post by Ripperman »

Jakože se tu objevil návrh, že démoni kradou moc peněz a lidí, dokonce se uvažovalo o přejmenování démona na jiným název, aby nekradl a výsledek je ten, že démoni, kterří kradou, tak když už náhodou nic to kolo neukradnou, tak zabloují měsíční příjem ? :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

vzdy sa da vsetko este zhorsit, nikdy nie je neskoro :twisted:
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Osroxas

Post by žrout »

Ne, já to myslel tak, že nic neukradnou z toho co máš, ale zablokují ti tvé příjmy - pouze jedno z toho (oboje by bylo naprosto likvidační) :) akorát jsem to nedomyslel, což domyslel nezmar :D

V některých situacích to může být v pohodě, jindy tohle naopak může hodně ubližovat :D

Tj. démon buď bude krást zlato NEBO bude blokovat příjmy - různí démoni to můžou mít samozřejmě různě :D
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Osroxas

Post by Hron »

Nebo by se to mohlo přidat do výběru toho co udělá.
Tzn.: prvně by se určilo jestli něco udělá, pokud by vyšlo že jo, tak do seznamu škození (zlato, lidi, vybavení) by přibylo bloknutí příjmu -> tedy by se mírně snížila šance, že udělá něco z předchozích tří, ale zároveň by se nezvýšila šance, že bude něco dělat.

Tohle sice není vůbec to co bylo původně navrženo, ale přidat jim něco dalšího do výběru aby byli rozmanitější mi připadá fajn...
Post Reply