Pár návrhů

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Pár návrhů

Post by Acaruss »

Ahoj čau :lol:

Pročítal jsem si tak nějak historii Land of Ice a jako klobouk dolů, někdo si s tím dal hodně práce .. :shock: Pochybuju, že jsem byť jen v půlce ale přivedlo mě to (nejen to) na někooik návrhů, co se hry týče .. snad to nebude moc chaotický.. :-)

1) Tartarus - tento bůh sice na LoI uvězněný není (zatím, nevím co nezmar plánuje :) ) ale je zde možné narazit na pozůstatky tartarových armád ->

Plenění: (pracovní název) Tartarova tvrz - Zvláštní druh plenění, síla neroste nebo Síla a odměna u těchto míst roste s každým dobytím Předzvěst a artefakty - např: Plán na stavbu
Školy Architektů, Nebeský krystal, Prapor krvavého šílenství, Prapor berzekra, Tvrzené ocelové platy, Ocelové platy, Rytířský jednoruční meč, Válečné bubny nebo jiné.
(pracovní název) Pozůstatky Tartarova chrámu - Tato místa mají konstantní sílu - runy věčnosti, zlato, předzvěst a náhodného artefaktu (Drtič lebek, Bastard, Těžká bojová sekyra, Nebeský krystal atd)

Jednotky: Nehmotný, Syn Tartarův a Umbra, pán stínů (pro začátek) ->

Nehmotný: Steč, Slayer
Syn Tartarův: Steč, Slayer, Unikátka
Umbra, pán stínů: Multy útok, Exterminace, Slayer, Unikátka

A další jednotky, které mohou zastupovat Tartaruse.. zde by byl prostor pro ostatní aby házeli návrhy.

2) Nové plenění - V simulátoru jsem si všiml jednoho boje, který by se mohl zakomponovat do plenění - Temné pobřeží - Síla a odměna u těchto míst roste s každým dobytím

Jednotky: Pán vod, Worloo, Vodní drak, Temná sépie, Oživlá voda, Strážce moří, Virgo..

To pro začátek stačí :lol: dejte vědět co vy na to, nahazujte odměny, sílu i nové jednotky .. :-) ať se s tím třeba něco udělá ..
Zbyňas
Posts: 1
Joined: Mon 25. Dec 2017 15:23:48

Re: Pár návrhů

Post by Zbyňas »

vypadá to zajímavě, možná jen ty odměny bych trochu snížil.
Post Reply