Stavby - nová budova

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Stavby - nová budova

Post by Acaruss »

Zdravím,

zrodila se mi v hlavě taková myšlenka, která se mi zdá zajímavá. Jedná se o novou budovu s názvem Černý trh v sekci Stavby. Plán by mohl dropovat třeba v klasickém městě, které se může dobýt jednou za 50 tahů.

Podstata budovy: Pokud jdete na klasický Trh a prodáte jakýkoliv item (téměř jakýkoliv) za cenovku 200k, kupec vám ihned vyplatí tuto sumu a artefakt si nechá do své soukromé sbírky. Osobně pochybuju o počestnosti těchto kupců a je mi jasný, že v pozadí může stát právě Černý trh, kam tyto artefakty proudí. Z osobní zkušenosti vím, že se tam nedávají pouze Měděné pláty ale i daleko zajímavější artefakty, u kterých hráč raději zvolí rychlý prodej než několikadenní až týdenní čekání. Přirážka na ceně by pak mohla být dle "zajímavosti" artefaktu až do výše třeba 800k+ původní cena, tj 1M zlata :-) Hráči by si mohli přijít na zajímavé artefakty se zvýhodněnou cenou a klidně by se tam mohl čas od času objevit i nějaký jiný artefakt, který se náhodně přidá.

Takže suma sumárum:

Plán: Ano
(?)Drop: Město, Opevněné město, Svobodné město
(?)Drop: Černý jestřáb -> úkol nebo série úkolů, za které vám dá plán na stavbu
Šance na drop: 2-5%
Ceny: 200k + přirážka od obchodníka, dle vzácnosti artefaktu
Dodání artefaktu na trh: Do 24 hodin
Bonus: Jednou za čas náhodný artefakt v nabídce navíc
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Stavby - nová budova

Post by nezmar »

to cakanie na trhu je vlastne iba kvoli tomu, ze sa cez to prelievaju peniaze medzi roznymi uctami :(

keby sa to nerobilo tak nie je dovod aby tam bola cakacka a mohol by sa predmet/runa objavovat okamzite
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Re: Stavby - nová budova

Post by Acaruss »

nezmar wrote:to cakanie na trhu je vlastne iba kvoli tomu, ze sa cez to prelievaju peniaze medzi roznymi uctami :(

keby sa to nerobilo tak nie je dovod aby tam bola cakacka a mohol by sa predmet/runa objavovat okamzite
Jasný, já vím proč tam ta čekačka je, přelívání peněz je zřejmé no :-/ proto bych jí nechal i u toho Černého trhu, jen bych jí dal 24h. Podstata černého trhu by byla v těch artefaktem, které se prodávají za 200k a obchodníci si je nechávají :-)
Post Reply