otazky na nezmara

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

otazky na nezmara

Post by nezmar »

Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote:někde jsem četl, že uvítáš každou připomínku, nápad či radu ohledně hry. Mám tu pár postřehů a i otázek, které bych pro tebe měl :-)

Rád bych jen v úvodu napsal, že hru hraju už několik let, bohužel jsem ale teď dlouhou dobu neměl čas se k tomu vůbec dostat, což mě mrzí. O to víc mě překvapilo, že jeden ze světů skončil. Na druhou stranu, vylepšený svět Heaven je úžasný! :-)

Strašně doufám, že tenhle můj sloh tě nijak neurazí nebo to nebereš jako, že tě haním. Land of Ice je pro mě srdcová záležitost a chci tu hru dostat co nejvýš to jde. Vím, že osobně už nevynechám ani jeden věk a doufám, že hráči budou jen přibývat..! Osobně ti v tom rád jakkoliv pomůžu.
neurazi, potesi a niekedy privedie naspat k LOI :) (aj ked nie programovo tak aspon na chvilku kym mam v praci chvilku volna :D
A kedze by to mohlo zaujimat dalsich hracov, pripadne mozu mat rovnake otazky, tak som si dovolil hodit tvoj email a moje odpovede na forum (dufam, ze sa neurazis)
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 1) Bohové
- Jak víš, je tu dost klasických bohů, které známe už spoustu let a nijak, krom větví, se nemění a nepřibývají. Osobně, už od doby, co jsem před xxx lety začínal, bych tam strašně rád viděl "boha" nebo spíše možnost, hrát za Staré impérium. Jednotky jedné větve mají víceméně hotové, druhá by se domyslela. Dále by bylo super dodělat větve stávajícím bohům a dát hráčům opravdu možnost výběru za co chtějí hrát.
Rozmyslal som kedysi aj nad touto moznostou ale nakoniec som sa rozhodol ze tento boh nebude pridany medzi klasick hratelnych bohov, ale radsej na neho pridam rozne eventy/dobyvani/pleneni/...
Predsa len vzkriesenie imperia nie je jednoducha zalezitost
Jedina moznost, ze by sa tento "mod" spristupil iba vybranemu hracovi (za odmenu) - to by slo
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 2) Tažení, plenění, dobývání
- Od začátku věku jsem v nejsilnější alianci a zároveň v TOP 3 na Heavenu a .. jaksi už zmizeli veškeré výzvy .. Vůdce naší aliance je z toho dost špatnej, z tažení nic nepadá, do pokladny to dává málo peněz a obtížnost je pro nás už příliš nízká, respektive nulová - bezeztrátová. Chtělo by to nová tažení s vyšší obtížností a zároveň by to možná chtělo u stávajících tažení nějaké artefakty .. mně osobně padl v poslední úrovni Orla Drtič lebek ale ostatní úrovně toho moc nenabízejí a členové si na moc nepříjdou. což je škoda.
- Co se týče plenění, bylo by super dodělat Iluzionární ostrov, já se na něj těším od dob co hraju a to je už hodně let a už se těším až přibude event. Taktéž by to chtělo přidat nějaké nové plenění. Na simulátoru jsem koukal, že jsou nějaké mořské potvory a celý vulkán, nešel by tam dát..?
- Dobývání je v podstatě super, je tam hodně možností a celkově to je fakt zábava! :-)
Tazeni -> mam v plane pridat dalsie a viac urovnove s rychlejsim refreshom alebo inym sposobom plenenie. Chcel by som to cele prekopat (system)
Ak mas nejaky navrh na dalsie plenenie mozes navrhnut tu na fore -> jednotky, kola, odmeny, ...

Ilizionarni ostrov cakal viac menej na vytvorenie ILUZIONARNEJ magie, co uz mame a teda da sa na nom uz robit a mohol by byt dokonceny, ale neviem aka by mala byt odmena a sila tohto eventu :D
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 3) Korektura
- Všiml jsem si, že dost věcí je gramaticky špatně, nevím osobně, jaký to má vliv na hráče atd, ale pokud chceš, rád se ti o korekci postarám.
Akekolvek pravopisne chyby mozes hlasit na fore (je na to sekcia: viewtopic.php?f=6&t=253&start=40 ) a ked tam vidim nove prispevky tak to potom v hre opravujem automaticky pri updatoch. A budem velmi rad, pretoze cestina nie je moj rodny jazyk a ani z toho slovenskeho by som zrovna dobru znamku nedostal :D
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 4) Hráči
- Napadlo mě, že hráči, kteří jsou už tak nějak veteráni a hrajou už ví věků po sobě, by mohli mít nějaké "výhody". Respektive mě napadá jedna: Hrdina.
Já mám teď hrdinu Acaruss velitel klanu Apage Satanas. Když budu hrát třeba 5 věků v kuse, mohl bych dostat speciálního hrdinu, který by třeba posilňoval jednotky jako to dělá např Temný přízrak nebo měl nějakou speciální vlastnost, která by se vybrala vždy na začátku věku a pak byla až do konce nezměnitelná a pouze u jednoho účtu, který si daný hráč vybere. Např by hrdina mohl mít možnost vybrat si, jakou magií nebo jakou schopností bude vládnout a na začátku boje by vždy mohl něco říct, jako to dělá např Pán šelem.. to se mi šíleně líbí, jak povzbuzuje vojáky .. :-)
nie je zly napad, porozmyslam ako by sa to dalo realizovat. Mozno prenasanie statov pre velitela/generala/... -> cim dlhsie clovek bude hrat, tym moze mat vyssi level -> nie je to az take nemozne kedze klany sa uz kazdy vek nemazu, ale zostavaju pre dalsie pouzitie
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 5) Informace
- Všiml jsem si, že informace jsou dost zastaralé. Jak knihovna, tak ostatní zdroje jsou prostě neaktualizované. Zaostává jak příběh, tak informace o démonech atd. Opět nabízím svou pomoc, kdy bych ve volném čase pracoval na příběhu a doplňování informací a uděal nějakou opravdu velikou databázy, kde hráč najde potřebné informace. Opět příklad:
Je několik zdrojů s kombinacema do portálu, nikdo neví co platí. Doplnit tento údaj buď na tvoje stránky nebo do knihovny ale konečně tomu dát hlavu a patu aby hráč věděl co platí a co ne. Pak jsou neaktuální informace o nových démonech nebo o artefaktech - kde jaký padá, jaká je cca šance atd.
pokial sa ukaze ze mas zaujem, viem ti vytvorit konto na wikipedii a mozes ju aktualizovat (podla urcitych pravidiel). Kouji, ktory ju mal na starosti uz asi nema tolko casu ako kedysi
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 6) Pustina, chrámy atd
- Je skvělý, že v pustině přibylo od mého času spousta nových věcí. Od chrámů přes armády démonů až po trpaslíky.. úplně jsem koukal na to a je to strašná paráda. Vůbec bych se nebál přidat tam další věci, obtížnější věci, vzácnější věci, raritnější artefakty a třeba i víc možností, jak získat vojáky starého impéria nebo tak..
ak mas navrhy, hod ich na forum (silu eventu, jednotky, odmena, kedy sa ma zobrazovat) ak to bude rozumne nemam problem pridat akykolvek event. Dokonca mi tym usetrite vela casu a mozem to nahodit za par minut
Acaruss, velitel klanu Apage Satanas wrote: 7) Soutěže
- Před xxx lety jsem se zúčastnil na LoI nějaké soutěže, kterou jsi vyhlásil. Už nevím čeho se týkala ale hráč, který vyhrál si mohl vybrat mezi Ragnarokem, prokletým Wurmem a Andělem z Temnoty. No já jsem tenkrát nějakým zázrakem vyhrál a vzal jsem si toho Wurma ale o tom mluvit nechci. Přivedlo mě to na myšlenku tyto soutěže dělat častěji.. třeba každý týden věku jednu a odměnou by byla opět nějaká speciální jednotka nebo artefakt (hráč by měl opět volbu třeba ze dvou, tří) .. lidé jsou soutěživá rasa a myslím si, že by to sklidilo pozitivní ohlas :-)
Myslim, ze to bola sutaz o obrazky do hry.
Ja som za aby sa robili sutaze. Ale vzhladom na moju vytazenost to len tazko bude raz za tyzden. Skor to momentalne vidim tak na raz za vek. Viem si predstavit, ze by sa na konci veku (tak 2 tyzdne pred koncom) spravila sutaz o vecne ceny do dalsieho veku (jednotky, predmety, zlato, runy, ...)
Post Reply