pustina - update

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

pustina - update

Post by nezmar »

chcel by som tiez spravit (v buducnosti), ze by sa casom dalo preskumavat este nieco viac ako len okolie a pustina.

Mam na mysli dve/tri moznosti a to:
* astralna sfera - portal niekam do neznama
* podzemna risa - nova rasa/druh/jednotky
* utok do sveta demonov

samozrejme kazde z toho by hracovi prinasalo nejake specialne predmety/runy/body, ktore by sa dali vyuzit. Mozno konecne v kooperacii s rasami/organizaciami, ktore na loi existuju

tieto moznosti/vstupne brany by neboli pristupne hned, ale az po splneni urcitych podmienoch:
* questov v dobyvani (objavili sme cestu do pozemia, astralnej sfery, ...)
* skore (konecne by sa viac vyuzilo)
* predzvesti / vehlas -> az ked sme dostatocne slavny tak sa mozeme zucastnit tazenia do sveta demonov ...

bolo by fajn, keby ste mi pomohli to rozvinut
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: pustina - update

Post by Ripperman »

Klidně něco vymyslím a sepíšu :)
DeDros
Posts: 1
Joined: Wed 17. May 2017 21:16:01

Re: pustina - update

Post by DeDros »

Dotaz: Dalo by nějak barevně rozlišit chrám, svatině nebo dom ohně,země nebo ledu? Už po druhé jsem se o něho rozbil když jsem si myslel že se jedna o klasiku s jedním fleemkeprem :x
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: pustina - update

Post by nezmar »

porozmyslam nadtym, vela farieb tam nechcem davat, pretoze kazda sada eventov ma svoju farbu a keby este aj kazdy event mal svoju, tak by ich tam bolo asi uz prilis vela. Ale mozno nejake ine oznacenie by sa hodilo, ako pisem, porozmyslam
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Re: pustina - update

Post by Acaruss »

nezmar wrote:chcel by som tiez spravit (v buducnosti), ze by sa casom dalo preskumavat este nieco viac ako len okolie a pustina.

Mam na mysli dve/tri moznosti a to:
* astralna sfera - portal niekam do neznama
* podzemna risa - nova rasa/druh/jednotky
* utok do sveta demonov

samozrejme kazde z toho by hracovi prinasalo nejake specialne predmety/runy/body, ktore by sa dali vyuzit. Mozno konecne v kooperacii s rasami/organizaciami, ktore na loi existuju

tieto moznosti/vstupne brany by neboli pristupne hned, ale az po splneni urcitych podmienoch:
* questov v dobyvani (objavili sme cestu do pozemia, astralnej sfery, ...)
* skore (konecne by sa viac vyuzilo)
* predzvesti / vehlas -> az ked sme dostatocne slavny tak sa mozeme zucastnit tazenia do sveta demonov ...

bolo by fajn, keby ste mi pomohli to rozvinut



Podle mě skvělý nápad. Konečně se v pozdější fázi hry využije skore a předzvěst :-) osobně jsem pro Útok do světa démonů.

Můj návrh:

Eventy

- Převoz otroků - při kterém by hráč obdržel nějaké lidi do svého vlastního království.
- Démoní pevnost - s nějakým zajímavým artefaktem a proměnnou silou.
- Démoni - Hráč by zde měl šanci narazit na démony kteří by se mohli chovat dvojím způsobem:
- Buď by hráč měl možnost je napadnout a nebo
- by zaútočili tak jako to dělají třeba Eternané a hráč by zkrátka musel bojovat. Riziko průzkumu :-)
- Taktéž bych uvažoval na náhodném "spawnu" dvou démonů naráz. Třeba staří známí Ghor a Cosmo Pravusové, to už by mohla být zajímavá bitva, které bych přizpůsobil i odměnu (skore, artefakty, runy, zlato, lidi aj).
- Démoní karavana - v podstatě stejná jako je v pustině, mohla by být malinko složitější.
- Obětiště - Taktéž by podstata zůstala stejná jako v pustině.

Tento druh průzkumu by byl samozřejmě obtížnější a zároveň by se nulovala možnost narazit na běžné chrámy jako života, ohně, života atd či na ostatní běžné věci z pustiny (trpaslíky, vesnice, věštec). Tím pádem by si hráč musel vybrat, jestli chce normálně Zkoumat pustinu a mít možnost narazit na chrámy, trpaslíky, opevněná města atd, nebo jestli chce Průzkum světa démonů, který je obtížnější, na chrámy omezený ale za to více štědrý na artefakty, jednotky atd .. :-)

Dobývání

- Viděl bych to na nějakou novou sérii úkolů v sekci Dobývání, která by se vztahovala na Útok do světa démonů. Například tak by to vše mohlo začít. Nastíním:
Hráč, který by dosáhl skore řekněme 100-200 a tím pádem už to bude takový "postrach" démonů a zároveň bude mít, řekněme 100k Věhlasu a 500k-1M Předzvěsti, dostane buď v Krčmě nebo od Jestřába sérii úkolů, která povede k otevření "portálu" do světa démonů. Po splnění úkolů bude mít hráč k tomuto druhu "průzkumu" už permanentní přístup :-)

Plenění

- Zde nemám žádný konkrétní návrh, nicméně by se nějaké to plenění s touto tématikou mohlo přidat.. Pár nástřelů:

Démoní pevnost - Těžší verze pevnosti, na kterou narazíme v "průzkumu démoního světa".
Bitevní pole - Bylo by to obtížnostně velice podobné normálnímu Údolí stínů - hráč by zde stál proti velice silné armádě démonů, klidně i spojeným silám armád démonů. Síla a odměna by rostla s každým dobytím.

Tažení

Jak se zmiňovala ta kooperace, zde by byla možnost v rámci aliančního tažení. Zde nemám ani ten nástřel ale mohlo by to být něco těžšího s šancí nějakého epického artefaktu, jednotek a všeho možného v každém kole, ať všichni zúčastnění mají šanci něco dostat. Poslední kolo by samozřejmě zůstalo nejtěžší a nejlépe odměněno.. :-)
Post Reply