skrýš banditů

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

skrýš banditů

Post by tarrant »

zdravím :)
měl bych návrh a zvýšení odměny u tohoto eventu..
jde mi o to že se mi stane že tam rozbiju 20-30% armády a dostanu 4tis což se mi už několikrát stalo a je fakt výsměch, když u slabšího velkého hřbitova dostvám vždy okolo 10 tis..
navrhuji aby částka za tento event nešla řekněme pod 15 tis?
Pokud dobře chápu význam těchto eventů, který jsou podle mě k nastartování produkce armády, případně pomoci našetřit na dražší 2. budoy bohů, tak by to nemělo být takto..
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: skrýš banditů

Post by Kouji »

U tohoto eventu je docela velké rozmezí. Dle mých zkušeností od 10k po 120k. Obvykle okolo 50, což je adekvátní. Pokud je tam opravdu hranice pod 10k, tak to by asi mělo být posunuto, ale jinak nevidím důvod to měnit. Navíc ani nemusíš útočit na bandity, aby ses měl dobře. Já osobně dobíjím obvykle města mezi 400-500 tahem a na bandity útočím vždy až po prvním městě.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: skrýš banditů

Post by nezmar »

zrovna u tohto eventu je odmena zavisle od poctu odohranych tahov a od poctu neodohranych tahov :D

cize je lepsie to dobyt hned ako sa to ukaze a na nic necakat. Cim dlhsie cakate, tym nizsiu (ale zarovenej aj vyssiu) odmenu mozete ziskat.

Je to pravdeodobne odovodnene tym, ze:
1. cim dlhsie cakate (minate svoje nasetrene tahy) tak je vacsie riziko, ze banditi zistia, ze poznate ich skrysu a stihnu presunut svoj poklad
2. cim dlhsie cakate (odohravate tahy), tak sa zvysuje zlato, ktore si tam ti banditi nanosia a teda mozete mat vyssiu odmenu

podla mna je to skvele vymyslene a je len na vas ako s tym nalozite :lol:
User avatar
Rethon
Posts: 7
Joined: Sat 19. Sep 2015 19:34:15

Re: skrýš banditů

Post by Rethon »

Tak to je hezky vymyšlené, neměnil bych na tom ani ň
Beru to jako event, kde si pravděpodobně vydělám na doplnění armády, kterou tam ztratím :)
Mkok
Posts: 5
Joined: Tue 01. Aug 2017 19:10:05

Re: skrýš banditů

Post by Mkok »

njn, kde jsou ty časy kdy skrýš dala 500k zlata, to se farmívalo za ghora :)
Post Reply