Ladenie bohov

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply

Ktorí z bohov potrebuje najakútnejšie vyladenie

Dralgar Imagar
5
9%
Æther
15
26%
Dhar
10
18%
Dreadd
4
7%
Vulkán
3
5%
Ghoro
2
4%
Crinis
6
11%
Ascendancy
12
21%
 
Total votes: 57

User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Ladenie bohov

Post by nezmar »

V najbližšej dobe sa plánuje mierne vyladovanie bohov, aby každý z nich bol hrateľný v čo najvyššej miere.

Vzhľadom k tomu, že hráči majú najviac skúseností s jednotlivými bohmi, bol by som rád, keby ste nám dali vedieť, ktorý z bohov je najmenej hrateľný a tomu sa budeme venovať ako prvému :ugeek:
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Ladenie bohov

Post by žrout »

Zdravím,

ohledně ladění bohů se určitě shodneme, že někteří potřebují upravit. Na druhou stranu bych nezasahoval nikterak výrazně do současné herní podoby. Je totiž potřeba si uvědomit, co od hry chceme.

1. bohové schopní konkurence mezi sebou (podle mě pitomost :D )
nebo
2. bohové srovnatelně silní v dobývání herních eventů (podle mě správná cesta)

Například dralgar je do války prakticky k ničemu, na dobývání herních eventů je ale jeden z nejsnazších bohů na LOI. Po postavení prvního wurma hráči nastává zlatý věk, může prodávat runy atp. Já osobně jsem pro zachování současného stavu a posílení či oslabení jednotlivých bohů bych hledal v jejich ceně a hodnotě :) Možná je to laická úvaha, ale nerad bych se dočkal toho, že tu bude 8 "stejných" bohů s jinými názvy jednotek :))

Na LOI se mi totiž právě líbí to, že každý bůh je určen k něčemu jinému, každý bůh je silný v jiné době a každý bůh se úplně jinak dá či nedá obnovit :)

Na mírném posílení aethra a dralgara a oslabení asceny asi není co řešit, ale třeba dreadd mi přijde vhodně vyvážený. Pokud se totiž nebude přelejvat, jen tak silnýho dreadda nikdo neudělá a když, tak až ke konci věku :)

V každém případě, hodně štěstí při hledání "optimálního" nastavení a už se těším na všechny změny :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ladenie bohov

Post by nezmar »

nejde o to aby všetci boli rovnaký ale o dve veci:

1. Dá sa s tym hrať PvE - správne eventy - dajú sa dať aj neskôr pri vyšších hodnotách
2. Dá sa s tym hrať PvP - aliančné boje / údolí stínu

A podľa mňa je skôr dôležité spraviť aby každý boh dokázal poraziť aj iných bohov (nie všetkych, ale aspoň jedného) a nie, že existujú bohovia, ktorých rozmlátia všetci. Prípadne bohovia, ktorý rozmláti všetkých.

Proste každý boh by mal byť sám o sebe hratelný (a dobre) a nie systémom všetci si spravme ASCEN alebo dreadda, pretože oni zničia všetko :D
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Ladenie bohov

Post by King »

Nazdar,
Tak myslím že napríklad u Ascy zrušenie multidamage ascendedom a útok od tretieho kola by ju oslabil minimálne o 30% čím by mohla byť spustená častejšie. U Dhara treba jednoznačne zvýšiť rekrut, po nakladačke je Dhar absolutne nepoužitelný. Tiež by som bol rád za nejaké nové jednotky u neho lebo bez krakena je noob. Aspoň topazy a bahno to istia. Crinis, neviem či to bol uvítací bonus, ale to je detail, nech nevybočuje, by bolo vhodné nastaviť primerané ceny budov. Aether je podla mňa ok, hydry alebo hviezdy vo veľkom počte vedia urobiť rošambo :) O navýšení armády o obrov po naplnení miesta ani nehovorím, plus má **** jednotiek. Ale malé zosilnenie by neuškodilo :)

edit by nezmar: hlavne slusne!
kronas
Posts: 5
Joined: Mon 27. Jan 2014 10:23:35

Re: Ladenie bohov

Post by kronas »

otázka je jestli se bude primárně balancovat na hell nebo heaven? pokud jsou démoni tak najednou jsou bohové na tom uplně jinak než na heavnu, viz takovej dread s tunama přízraků se bude dělat o dost huř
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Ladenie bohov

Post by drago »

Žádný balanc není potřeba :twisted:
LoI je hardcora hra pro elitu národa 8-)

Co ale zlobí
- když se někdo rozbije, tak později nemůže dohnat ostatní - vybrat vhodný způsob jak posílit rekrut ale nepřehnat to - je nutné si předem říct, kolik je ideální počet tahů a toho se do budoucna držet, žádných 500 jako je teď :)
- že je každý bůh na něco dobrý je super - to byl také úmysl. Ovšem neuškodila by například další zerg větev, PvP větev atd. Přijdou další démoni a v alianci bude třeba speciálně připravené účty.*
- u některých kombinací může dojít k situaci, že se hráč zasekne. Například i když má X krát větší armádu, tak mu chybí jednotka na dorazení většího množství různých jednotek. Takže by se hodila přidat nějaká bonusová jednorázová.

Anebo třeba, který bůh je teď nuda hrát a zasloužil by nějak zatraktivnit.

Btw. Ascendancy je OP, protože patří do příběhu. Má trochu jiné cíle a také potřeby. Bude mít určitě další side questy, které hráč bude muset plnit.

* Popravdě s přeléváním jsem u PvE tak trochu počítal. V Hell měli existovat farmíci účty, které podpoří v alianci ty válečné, co chrání farmící. Samozřejmě tento koncept, byl jen návrh.
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Ladenie bohov

Post by King »

Ta myslím že na Heavene je tých 100 ťahov denne trocha málo, 175 ako na Helli by bolo ok :) Tým pádom na Hell trocha viac, 200+-
Theory
Posts: 7
Joined: Mon 27. Jan 2014 9:27:00

Re: Ladenie bohov

Post by Theory »

Já za největší úspěch beru to, že se vůbec hráči a hlavně Drago zase začali o hru zajímat, kdo by tomu věřil, po té době stagnace :)
User avatar
Mr.Plankton
Posts: 3
Joined: Mon 27. Jan 2014 11:00:27

Re: Ladenie bohov

Post by Mr.Plankton »

King wrote:.......Aether je podla mňa ok, hydry alebo hviezdy vo veľkom počte vedia urobiť rošambo :) O navýšení armády o obrov po naplnení miesta ani nehovorím, plus má **** jednotiek. Ale malé zosilnenie by neuškodilo :)
Hrál si vůbec někdy pořádně za Aethera? :-) Nebo jen soudíš podle statistik? Dovoluji si říct, že tu mam s Aetherem největší zkušenosti, protože jsem prakticky každý věk, co jsem hrál loi, hrál min. s 1 účtem za Aethera. Tento věk sice nejspíš hraní vynechám, ale Aether potřebuje dost změn. A **** jednotek rozhodně nemá.

Peace ;-)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Ladenie bohov

Post by King »

Mr.Plankton wrote:
King wrote:.......Aether je podla mňa ok, hydry alebo hviezdy vo veľkom počte vedia urobiť rošambo :) O navýšení armády o obrov po naplnení miesta ani nehovorím, plus má **** jednotiek. Ale malé zosilnenie by neuškodilo :)
Hrál si vůbec někdy pořádně za Aethera? :-) Nebo jen soudíš podle statistik? Dovoluji si říct, že tu mam s Aetherem největší zkušenosti, protože jsem prakticky každý věk, co jsem hrál loi, hrál min. s 1 účtem za Aethera. Tento věk sice nejspíš hraní vynechám, ale Aether potřebuje dost změn. A **** jednotek rozhodně nemá.

Peace ;-)
Jj hral neboj :) Ale tak vec názoru, ja som s ním problém nikdy nemal ani vo válke, ale čo sa týka stackov jednotiek tých má napríklad oproti draglorovi určite viac :)
Post Reply