Buh - Dhar

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Buh - Dhar

Post by nezmar »

kedze odchadzam na dovolenku tak neviem ako budem riesit veci, nahodil som to uz dnes.

Nove staty
NázevDamageÚtokObranaIniciativaDruh útokuŽivotůHodnota
Mínotaurus2501618412,5002,500
Toxický Mínotaurus2501620413,0002,500
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Buh - Dhar

Post by Ripperman »

A kdy se vracíš ? stihne se ještě druhá část questu krystalu moci ? :mrgreen:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Buh - Dhar

Post by nezmar »

Ripperman wrote:A kdy se vracíš ? stihne se ještě druhá část questu krystalu moci ? :mrgreen:
do dovolenky asi tazko, kedze dnes som zacal. Do konca praznin? Dufam. Ale toto je uz prudky offtopik. Cize ked tak pokracovat inde :lol:
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Buh - Dhar

Post by Ingr.T »

Jo, nevím jestli jsem jediny kdo muccuse dobyl bez efektu, ale muj nazor je, že kraken není toxický (kupodivu je to živá jednotka co při útoku na mucuse vždy chcípne), tak proč by měla být toxicita dána tím jestli máš krakena či ne. Mě se stalo že jsem ho ještě neměl a spokojeně jsem si dobyl muccuse a zjistil jsem že jsem mimo ztrátu armády získal výsměch. Mým návrhem je že jakmile Dhar dobyje muccuse měl by se povýšit. Jinak se snažím představit jak se pomocí nebeského krystalu kraken, jestli se nepletu kamenný kraken oživuje, to se přemění kámen na maso??? Protože dle všeho to vypadá že kamenný kraken je jednotka jako golem či kamenožrout a měla by být neživá. Pokud je živá neměla by ji toxicita ovlivnit a její pochopení posílit? (osobně bych z krakena udělal neživou jednotku)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Buh - Dhar

Post by Kouji »

Tady nejde o to, že musíš mít krakena. Ani ho mít nemusíš, stačí mít obrovský chrám bez krakena. Prostě je to součástí "příběhu". Až postavíš chrám, tak tam je napsané něco ve smyslu " nyní nastal čas našeho epického úkolu, dobýt Mucuse". Ber to něco jako podmínku, něco jako má Ether na skóre, ty musíš mít chrám. Tohle není nikde napsané, takže ti neřeknu, jak se oživuje, ale ber to jako s Crinis a světlonošem. Crinis nepovyšuje nebeským krystalem něco na světlonoše. Ona sbírá nebeské krystaly na udržení štítu nad jejím ostrovem nebo co to je po dobu ledové bouře. Podle toho usuzuju že Dhar to bude mít podobně. Neber to tak, že ho oživuje, třeba je jen potřeba nebeský krystal na otevření nějakého portálu nebo na uvolnění nějaké bariéry, která ho drží. Asi byl důvod, proč z něj nedělat neživou jednotku.
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Buh - Dhar

Post by Ingr.T »

Kouji, mimo to musíš udělat ještě jednu věc a to pokecat s tím starým generálem ne? ale to je vedlejší. Přemýšlel jsem jak souvisí obrovský krakenům chrám a toxicita. Psal jsem můj názor, asi jsem popravdě jediný blb co to udělal, ale i tak. :D :D :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Buh - Dhar

Post by Kouji »

Mám takový pocit, že s ním ani pokecat nemusíš, to je spíš formalita pro nováčky. Asi bych řekl, že podobně jako nekropolis. Sice to není napsané, ale po dobytí Mucuse se ti přestaví budovy na toxické, což může nechat přestavět Dhar za to, žes postavil chrám. Tohle je spíš moje teorie, jinak přímá návaznost v tom asi není.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Buh - Dhar

Post by Kouji »

Neměli by mít topazožrout a onyxožrout imunitu vůči ohnivému štítu? Když to mají golemové?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Buh - Dhar

Post by Ripperman »

a nebo ji sebrat těm přesíleným topazům. tím by se to srovnalo taky. :D :mrgreen: :P
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Buh - Dhar

Post by Kouji »

To je druhá možnost, ale zase jak ty nedáš dopustit na Dreadda, já nedám dopustit na Dhara :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:
Post Reply