Buh - Ghoro

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Buh - Ghoro

Post by nezmar »

Sem prosim piste vsetky navrh na vylepsie boha Ghoro

- zmena hodnoty stavajucich jednotiek
- vylepsenia budov
- nove budovy
- nove jednotky
- ...

Prosim uvedte aj preco by sa to malo zmenit
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Buh - Ghoro

Post by Ingr.T »

Proč se musí dílny předělávat nebylo by lepší tu budovu zdražit třeba na 10 či 20 M a nechat univerzitu stát napořád? to předělávání se mi zdá divné. Mimo to napadlo mě, když hraješ za goblina neměl by nevěstinec ovlivňovat i přírůstky obyvatelstva?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Buh - Ghoro

Post by Kouji »

Když něco u Ghora jinak, tak aby se dílna, která byla přeměna zachovala a neničila. Čili by se třeba vylepšila 2x dílna (10M) a pak na univerzitu (5M), pak opět na dílnu (5M, ale byla by to opět ta dílna, která byla 2x vylepšená). Tvůj klan tvoří lidé, ne goblini. Kde tedy bereš to, že by ti měl GOBLINÍ nevěstinec zvyšovat počet obyvatel?
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Buh - Ghoro

Post by Ingr.T »

Kouji wrote:Když něco u Ghora jinak, tak aby se dílna, která byla přeměna zachovala a neničila. Čili by se třeba vylepšila 2x dílna (10M) a pak na univerzitu (5M), pak opět na dílnu (5M, ale byla by to opět ta dílna, která byla 2x vylepšená). Tvůj klan tvoří lidé, ne goblini. Kde tedy bereš to, že by ti měl GOBLINÍ nevěstinec zvyšovat počet obyvatel?
Tady s tebou Kouji na 100% nesouhlasím, pokud nemůžeš mít obě současně, tak musí spadnout zpátky na počáteční level. Ale to je jedno a pokud jde o nevěstinec, to jsem přemýšlel, máš klan lidí kterým slouží jako vojáci goblini, jsem přemýšlel co kdyby jsi měl jen gobliny. O to šlo, promiň budu psát to jasněji, aby to šlo dokonale pochopit. Prostě jakmile by ses rozhodl, že budeš hrát za gobliny, tak by to bylo něco ve stylu. Lidé opouštějí tvoji zemi, ale Ghoro posílá několik gobliních obyvatel aby ti pomohl zaopatřit armádu (tou dobou máš pár vesnic tak bys dostal třeba 500 obyvatel). Pak bys měl národ goblinů. Kouji a odpovím na tvůj další dotaz a ano tvůj hlavní hrdina je člověk, kterým je částečně i Ghoro.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Buh - Ghoro

Post by Kouji »

Nevím, jestli sis toho všiml, ale při zakládání klanu máš pod tím rasu, jsou tam jen lidé. Čili nemůžeš mít jen gobliny. Goblini jsou armáda ne lidé. To je jako by Dhar měl za obyvatelé bahno, golemy atd... Tady nejde o velitele, ale o rasu. Tahle hra momentálně totálně popírá to, že by obyvatelé mohly být jiné rasy. Jistou myšlenku máš, ale to možná až časem.
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Buh - Ghoro

Post by Ingr.T »

Jo řeším jednu věc u goblinů. Když máš loď a dáš na ni třeba bastard to zvedá útok o 7, zvedne se útok i paragánům? Pokud ne nebylo by třeba špatné něco takové zavést? Buď pro všechny vyvolání a předměty nebo jen pro některé (Pokud vím u druidů a entů to nefunguje). Třeba, že bys vytvořil předmět paragánův meč, ten bys dal lodi a paragánní by měli útok +3. Nebo že bys měl brnění vyvolaných a to dávalo +2 k obraně.
Co vy na to?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Buh - Ghoro

Post by nezmar »

velmi tazke na naprogramovanie v sucasnom systeme. A osobne si nemyslim, ze je to dobry napad.

Dalsia vec, je to v zlom topiku! Toto je diskusia o Ghorovi


K lodiam:
Ghoro je jediny boh, kde je mozne prehadzovat poslednu budovu. Co je podla mna nepredstavitelny bonus. Cize z toho dovodu ani neuvazujem nadtym, ze by sa nemuseli goblinie dielne neustale vylepsovat pri prepinanni :)
Proste ked to chcete neustale robit tak si zaobsatrajte dost penazi (co nie je problem pri nizkej armade)
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: Buh - Ghoro

Post by tarrant »

měl bych 2 návrhy
první: u gobliního patriarchy a ohnivých koulí by bylo hezké kdyby to fungovalo jako u magma obra že by to mohl být náhodný počet koulí třeba od počtu 5-50(25) za každou jednotku

druhý: posílení gbliního hrdiny, stačilo by lehké posílení tím že by se mu změnil druh útoku na 2, takhle by měl již nějaké využití protože takhle musí mít něco s imunitou vůči ohni, jinak hned padne a to co vyvolá je taky na dvě věci :)

a ještě třetí o kterým jsem psal jinde, aby u gobliního patriarchy a i u všech ostatních jednotek s multimagií bylo nastavení že to co maí vybráno budou používat až do chvíle než to změním, pokud by to bylo složité na naprogramování, tak aby se aspon jednotky s multimagií při příravě boje zobrazovali hned na 1. místě, protože rolovat neustále nakonec je opravdu otravné :/
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Buh - Ghoro

Post by Hron »

Opravte mě prosím jestli se pletu, ale mám pocit, že jsou Zlobři slabá jednotka (jsou drazí, rekrutují se oproti ostatním ghorovým jednotkám pomalu a nemají až tak vysoké staty).
Zároveň jsem v jednom oznámení tady na fóru četl, že Zlobří jeskyně zvyšuje šanci na příchod Pána šelem. (jak moc vlastně?)

Tak mě napadlo, co to udělat podobně jako se Stínovými mágy a medvědy u Vulkána a to tak, že by Zlobři zvyšovali šanci na příchod Pána šelem - třeba o 0,001 za Zlobra z aktuální šance?

Tato úprava samotné jednotky nezmění a zároveň nečekám, že se začnou objevovat šílená množství Pánů šelem, ale stavět Zlobry začne být zajímavé a nebude to "jen další stack slabých jednotek".

Co myslíte vy?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Buh - Ghoro

Post by Ripperman »

Mně to přijde jako celkem dobrý, protože už teď se zlobři staví vlastně jen proto, aby ti chodili pání šelem a zlobří jednotka je prostě jen další stack bez nějakého využití...
Post Reply