Eternané

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Eternané

Post by Kouji »

Vím, že se to hodně lidem nebude líbit, ale chtělo by to dle mého názoru omezit farmení věhlasu na Eternanech. Co takhle: Za první útok bude věhlas (na každou část), pak už buď malá část třeba 1/5 nebo nic. Pokud nic, tak by se i mohl zvednout věhlas za první dobytí 2x.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Eternané

Post by Ripperman »

A nějaký důvod, proč by to dle tebe měla být prospěšná změna ? :D
Už teď je pomalu celá koncepce ethernanu na odpis...

Kdyz porazis armadu, jen je nastves vic a po několikáté ti hned po prichodu zneschopni armadu a znici postupne vsechna mesta, jinymi slovy utoky na ethernany se vyplati jen pokud si nasledne nechas dobrovolne od nich nicit armadu. Padají z nich jen runy věčnosti, které využije (ve velmi omezeném množství) jen vulcan. Tedy vehlas je aktuálně v podstatě to jediné, co z nich "padá".

Takže ty bys ty ethernany chtěl odepsat úplně. Správně ?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Eternané

Post by Kouji »

Určitě bych je neodepsal. Nyní nemají využití kvůli toho, že je Ascena vypnutá. Věhlas z nich padá jen do doby, než máš krystal, případně chvilku potom pro Crinis. Mi jen příjde divně, že v 2k tahů příjde zlom, kdy se začne farmit věhlas a Cosmo, který má být nejsilnější démon je poražen jak malé dítě. By tam měla být větší prodleva. Věhlasu je na získání hodně. Raději bych jim dal jiný bonus nebo aspoň dát útok na ně jako dobývání (24h v rychlosti 1) a ne 6h nebo kolik to je.
Osobně bych i snížil za první tažení proti laboratoři, kde je nesmyslných 70k, to by chtělo tak 20k. Tohle je strašně přeboostěné.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Eternané

Post by VPx »

pockaj a to ako kedy si podla teba vyrobim na criniske svetlonosa ??? v 5500 tahu ci co ? bez eternanov je crinis v prdeli ..... a tiez byto bolo dost ohubu aj na dharovi .. iked snim by sa dal vehlas nabrat aj v Tazeni
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Eternané

Post by Kouji »

V dobývání máš pokladnici + ty malé (50k). Po tom, že by byl 2x věhlas za eternany, tak máš chrám + svatyni dohromady 30k. 30k máš v 3k tahu za města. Zbytek nabereš v tažení. S bojovou sekerou možná i sundáš šedé hory (aspoň ty první). Pokud je účel, aby měl světlonoše a krakena úplně každý, tak pak je to dobře nastavený systém. S Eternany si i začátečník dokáže udělat krakena o pár tahů později, než zkušený hráč. Navíc Crinis nemá špatný začátek co vím, takže není takový problém chodit do údolí (v době, kdy nebyli Eternané si Crinis vydělala na krystal za prvních 1k tahů okolo 50k věhlasu). Jen teď nikdo neleze do údolí, protože je daleko lehčí způsob.
Za Dhara jsem měl minulý věk krakena bez Eternanu, ty jsem si až sundal, abych měl na zlatý důl a měl jsem ho asi o 200 tahů později, než ti co farmili Eternany, ale byl jsem v údolí. Teď si každý vybírá tu bezpečnou cestu.
Momentálně je LoI 3x lehčí, než tomu bylo před cca 6. lety.
Nebo to prostě dát jako opravdovou bitvu, ne 1/4 jak je tomu teď. Za jeden den si sundat 5-8 Eternanů (svatyně 25-40k věhlasu/den) (chrámu 50-80k/den) to je trochu moc.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Eternané

Post by VPx »

no len to ze tu nesedime cele dni ... co sa tyka crinisky v udoli tak pochybujem ze dokazes do udolia vliest na zaciatku veku ked tam cucia ghorovia .... po prvom utoku sa budes spamatavat 500 tu .. criniska ma prilis drahe jednotky na rozmlateneie sa v udoli .....
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Eternané

Post by Kouji »

No, kdysi to šlo a nevidím důvod, proč by to teď nešlo. Asi si příští věk budu muset udělat Crinis a uvidíme.
Post Reply