Priestor pre armadu - hlasovanie

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)

Ako sa ma uschovavat armada

tak ako doteraz
4
20%
armada, ktora sa nema kde ubytovat bude vyhodena
0
No votes
armada, ktora sa nema kde ubytovat bude spoplatnena
3
15%
vsetka armada bude spoplatnena a nebude zaberat miesto
13
65%
je mi to jedno
0
No votes
 
Total votes: 20

User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by nezmar »

tak ako doteraz
- nic sa nebude menit. Maximalne sa da par obmedzeni na eventy (mesto - dreaad)

armada, ktora sa nema kde ubytovat bude vyhodena
- bu po urcitom case, alebo okamzite
- pripadne nedovoli ist do minusu cez portal a kriesenie jednotiek

armada, ktora sa nema kde ubytovat bude spoplatnena
- za armadu, ktora je navyse (to co ste v minuse) budete musiet platit zlato
- je tu moznost progresivneho zdanovania -> cim viac v minuse tym viac sa bude platit za jednotku. Tym by sa nastavil maximalny mozny strop, potom by uz jednoducho clovek na to asi nikdy nenasetril :D

vsetka armada bude spoplatnena a nebude zaberat miesto
- prerobi sa kompletne system armady. V mestach budu byvat iba ludia. Armada sa presunie do vycvykovaych taborov, ktore je nutne financovat
- stanovy sa cena za 1 hodnotu army -> kazdy tah platba v hotovosti
- ak niesu prachy tak odchadza urcite percento army
tadeas11
Posts: 8
Joined: Tue 23. Dec 2014 21:39:22

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by tadeas11 »

dal som všetka arma bude spoplatnená a nebude zaberať miesto, hlavne pre wurmov a obrov, wurm teraz musi byvat v 4 mestách naraz :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by Kouji »

Wurm zabírá 25k prostoru. Město je 10k. Matika ZŠ = 2,5 města.
tadeas11
Posts: 8
Joined: Tue 23. Dec 2014 21:39:22

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by tadeas11 »

pre niečo sa mi zazdalo že zaberá 40000 miesta, ale neva, aj tak musi bydlet v viac mestách naraz :ugeek:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by nezmar »

ja dufam, ze v januari postiham veci (ktore mam v plane) a konecne budem moct spravit daky update (aj s tymto) :)
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by Ingr.T »

Líbí se mi že se konečně za armádu platí tak jak má. Akorát se mi tu naskytl menší problém. Ono se zlatem platí i za nemrtvé a neživé? Údržba kostí?
Jinak líbí se mi že se to konečně prosadilo. ;)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by Kouji »

No, i když to jde trochu proti logice, tak chceš říct, že takový Dhar a Dreadd nemají v podstatě platit za armádu nebo naprosté minimum? Trochu to musí být pro všechny.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by VPx »

strasne ma stve jedan jedina vec a nevime ci stym mam jediny problem ja lebo sa otom este nikto nikde nezmienoval .. Kmen obrov ludozrutov .. "Útok na malý kmen Obrů lidožroutů" jak si mam akoze stymto poradit?? Nezmarku tento event mi chodi presne tak ako sme sa bavili na skype kazdych xy tahov ... ani dralgar ani dokonca crinis mi nedokaze dorekrutovat to co mi sundaju ak na nich zautocim .. na druhu stranu ak si ich necham zrat ludi po 10 tahoch mi zacne utekat armada a som zase v prdeli ...

co stym ? jak to ostatny robia .... pripadne nechcel bys i skusit tento event nejak pozmenit ...

jedina vec ktora ma napada je ze ich nechat suzovat kmen len obmadzeny pocet tahov dajme tomu random s max 10. ... i ked mi pripada ze tam aj take cosik je ..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by nezmar »

VPx wrote:strasne ma stve jedan jedina vec a nevime ci stym mam jediny problem ja lebo sa otom este nikto nikde nezmienoval .. Kmen obrov ludozrutov .. "Útok na malý kmen Obrů lidožroutů" jak si mam akoze stymto poradit?? Nezmarku tento event mi chodi presne tak ako sme sa bavili na skype kazdych xy tahov ... ani dralgar ani dokonca crinis mi nedokaze dorekrutovat to co mi sundaju ak na nich zautocim .. na druhu stranu ak si ich necham zrat ludi po 10 tahoch mi zacne utekat armada a som zase v prdeli ...

co stym ? jak to ostatny robia .... pripadne nechcel bys i skusit tento event nejak pozmenit ...

jedina vec ktora ma napada je ze ich nechat suzovat kmen len obmadzeny pocet tahov dajme tomu random s max 10. ... i ked mi pripada ze tam aj take cosik je ..
uz v piatok som tam nastavil, ze existuje 50% sanca aby odisli aby tam neboli furt. Uvedomujem si, ze nie kazdy ho da. Tiez tu bola moznost aby sa dala mensia sanca na najdenie tohto eventu
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Priestor pre armadu - hlasovanie

Post by nezmar »

potom co si to troska otestujete tak budem rad ked navrhnete zmeny:
*pre niektore eventy
*pre rekruty jednotiek
*pre hodnoty jednotiek

Zmeny, ktore sa pravdepodobne udeju:
* napr. zmena hodnoty kostlivcov -> mam pocit, ze by mala byt nizsia (celkovo). Co myslite?
* tiez sa tu dost casto ozyva, ze by temny prizraci nemali stat mesta, ale iba ludi. Co myslite?
Post Reply