Eterňané

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Eterňané

Post by Chasty »

Jo a ještě jedna maličkost, nevím, jestli to je záměrem nebo jestli to má odradit od útoku na Eterňany, ale nešlo by nastavit, ať armáda Eterňanů, začne něco sesílat, až když se odklikne nějaké kolo?... Jen pro představu, když někomu přijde armáda Eterňanů, a hned příchodem zneschopní armádu z 15M hodnoty udělají 12M a ještě zničí města a člověk s tím nic neudělá, tak to mi přijde trošku drsné xD nehledě na to, že pak kvůli tomu, že se tomu nedá bránit odrovnají celý klan, přitom by stačilo je zničit hned jak přijdou.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Eterňané

Post by Ripperman »

To jsem už narhoval minulý věk a prej se to dělat nebude. :mrgreen:
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Eterňané

Post by Chasty »

No možná by to chtělo ještě zvážit, stejně jak u démonů, taky už jsem viděl, že démon jenom se ukázal u města a ještě v tom kole plenil, ničil města. Myslím, že dát hráči možnost se bránit by byla adekvátní.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Eterňané

Post by VPx »

Boli casi ked to tak bolo a po dvokladnom zvazeni sme prisli na to ze eternani su sraci a preto sa ich armade povoli utocit a kuzlit hend v prvom kole dokonca sme tam vtedy vymyslali nejake horsie kuzla ktore sa objavuju az ked mas diplomaciu hlboko v minuse .. trebars ze ti znicia mesto alebo ze ti znicia runy vecnosti to predtym nemali .. Proste eternani si nedaju skakat po halve :D
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Eterňané

Post by Chasty »

Takže v konečném důsledku to má odrazovat od útoku na ně, chápu.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Eterňané

Post by Kouji »

Už se to řešilo. Eternyny se nevyplácí srát, dokonce tě i varují. To, že chceš tolik věhlasu je tvoje věc, ale podle mně dávají pořád až moc věhlasu. Bych to klidně srazil i na půlku. Je fakt až blbé, jak si tam každý farmí na krystal. Dá se získat i jinak. Konec konců jejich moc je obrovská, že můžeš být rád, že jdou na tebe pořád z lehka.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Eterňané

Post by Ripperman »

Přitom jsem nedávno bjevil způsob jak "zadarmo" získat každých 12 hodin jednoduše 85k věhlasu. Na ethernany už je lepší kašlat. :mrgreen:
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Eterňané

Post by Kouji »

Pravda, jen ten způsob ze začátku nedáš :) . Než ho dáš, tak už máš těch 200k našetřených skoro jinak. Aspoň za Dhara.
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Eterňané

Post by Vocas »

Jo na to jsme taky přišel :D
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Eterňané

Post by VPx »

ocom tu melete ?
Post Reply