Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Post by Chasty »

Tak ono zadnej buh nedava vse bez ztrat a s tim se musi pocitat xD za Aethera mi to ted prijde hratelne ale ten zas ma problem v hodnote armady, takze jsem zvedavy jak to bude pristi vek az ho pojedu.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Post by Kouji »

Za Vulkána jsem měl taky ztráty, ale přišlo mi to přijatelné, ale u Dralgara jsem z toho byl na prášky :) .
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Post by VPx »

Criniska to sice dlaa ale skocil som o 60M lahsi na dorekrute preslo mi to cez vsetky stity az na elitnych strelcov ... A to mam prapor svetla na nich :D
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Post by Raeleg »

Nezmare, jasně že když to vezmeš takhle, tak jsou na tom neživé jednotky lépe, ale mě jde o funkčnost těch jednotek (zamrzlé auto či kolosa z temné ocele prostě nenastartuješ (tedy doufám :-D)). Člověk prochladne rychleji než kámen jenom pokud není řádně izolovaný. Jako příklad uvedu sibiřské kmeny, které tam přes zimu žijí v šíleném mrazu ale zas tak špatně na tom nejsou (a to většinou nepoužívají žádné moderní oblečení). Podle mě by bylo spravedlivé, aby to fungovalo na všechny, protože by se potom mohla položit otázka, co se stane s ostatními magiemi ledu. Na druhou stranu bych navrhl, aby si jednotky zachovaly alespoň minimální bojeschopnost (tedy iniciativu 1). Jo a je uplně normální pokud vyliješ hodně tekutého dusíku na kamenou podlahu tak ti začne praskat (je to něco takového, když hodíš studený kámen do rozhžaveného ohniště (kámen bouchne nebo prasknne), jde o rozdíl teplnot) :-D

Udělat ze vzducholodí neživé jednotky by taky nebylo k zahození. :-)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Post by nezmar »

Raeleg wrote:Udělat ze vzducholodí neživé jednotky by taky nebylo k zahození. :-)
presne nad tymto som dnes rozmyslal a tiez nad tym, ze aj pojazdna bomba by mala byt neziva
Rock Tomb
Posts: 20
Joined: Tue 16. Sep 2014 9:03:11

Re: Nová Aethrova svatina a velemág ledu

Post by Rock Tomb »

dhar to dává skoro zadarmo... ztráty cca 40k a pokud máš dharovu standartu tak ztráty 6k.... hydry dali v každém kole 11dmg :) a to už se dá ustát
Post Reply