Plenění

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Plenění

Post by davidus »

Mám pár návrhů na změny plenění. Zajímalo by mě, jestli to ostatní vidí podobně. :)

1) Úplné zrušení nebo rapidní zkrácení čekacích dob u modrých plenění. Hráči by poté byli omezování pouze silou armád, domnívám se, že to měl být původní význam modrých plenění. :?:

2) Zrušení skore za Otrokářskou kolonii. Nevím jaká je logika za rozdáváním skore. Přijde mi ale, že je to skore za nic vzhledem k tomu, že je velmi snadné ji dobýt.

3) U svobodného města bych zavedl 50% (případně nějaké jiné procento) šanci na nezískání města pod svou kontrolu. (Napsalo by se něco jako: Město bylo během našeho útoku příliš poškozeno a nebude ho možné opravit.) Myslím, že možnost zisku 2 bonusových měst za den způsobuje nevybalancovanost hry. Nevím kolik lidí je schopno dobývat/plenit 2x za den (já dost vzácně...), ale přišlo mi lepší, když se dalo získat jen jedno město navíc. Nevím jak to teď chodí na hellu, ale tento bod by se možná měl týkat jen světu heaven.

Pište prosím své názory/připomínky, ale žádné hejty. :mrgreen:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Plenění

Post by Ripperman »

já bych spíš doporučil sečíst počet hráčů ve světe a podle toho stanovit dobu obnovu plenění. Ne jako teď že se plenění obnoví v ca stejnou dobu, kdy se obnoví hráči, který na něj útočil. Jestliže je cca 10 použitelných plenění a hraje 100 zemí, mělo by se dle mého plenění obnovovat za 1/10 času, za který se obnoví hráči možnost zaútočit.
Už 3 dny v kuse v čase co přijdu jsou všechna plenění vybraná....

Teda za předpokladu, že je záměrem sem dostat noví hráče. Nedovedu si představit, že sem někdo přitáhne někoho nového, aby se mu šance na plenění ještě snížila...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Plenění

Post by nezmar »

Ripperman wrote:já bych spíš doporučil sečíst počet hráčů ve světe a podle toho stanovit dobu obnovu plenění. Ne jako teď že se plenění obnoví v ca stejnou dobu, kdy se obnoví hráči, který na něj útočil. Jestliže je cca 10 použitelných plenění a hraje 100 zemí, mělo by se dle mého plenění obnovovat za 1/10 času, za který se obnoví hráči možnost zaútočit.
Už 3 dny v kuse v čase co přijdu jsou všechna plenění vybraná....

Teda za předpokladu, že je záměrem sem dostat noví hráče. Nedovedu si představit, že sem někdo přitáhne někoho nového, aby se mu šance na plenění ještě snížila...
uz vidim ako by si polovica hracov zalozila 100 uctov aby sa im znizil cas na plenenie. To nie je dobry napad. Proste a jednoducho, plenenie je nieco o co sa mate pobit a vyhrava ten, kto tu je castejsie. Je to valstne jedina vec ktora vas tu nuti byt castejsie :)

a uz som to pisal niekolkokrat (a uz ma to celkom nudi furt hovorit), cas na plenenie sa bude znizovat. To je vsetko co k tomu mozem povedat :)
denny
Posts: 14
Joined: Wed 10. Sep 2014 10:14:03

Re: Plenění

Post by denny »

a co tak zaviest pravidlo ze obnova plenenie sa bude vypocitavat z uctov ktore maju hodnotu armady nad 1 000 000 (okrem otrokov a slobodneho mesta aj tak potrebujes vsade viac armady) + mozno nejake pravidlo na aktivitu?? cim viac aktivnych hracov ktori naozaj hraju tym lepsie. Plenenia s konstantou silou refreshovat rychlejsie a plenenia s rastucou snad duplikovat a na jedno budu moct utocit hraci s ID 0-150 na druhe 150-300 na tretie 300-450 ...
Post Reply