Vynulovanie

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Locked
fighteros
Posts: 6
Joined: Thu 03. Jul 2014 4:45:46

Vynulovanie

Post by fighteros »

Tak ma napadlo, nešlo mi pridať jedno tlačítko na kompletné vynulovanie všetkých jednotiek pri výbere pred útokom ? Ušetrilo by to dosť času hlavne keď máte 20+ stackov u dreadda.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Vynulovanie

Post by Ripperman »

já jsem pro, ale jinak ti mohu doporučit imacro jako doplněk do chromu. Funguje stejně jak chceš. :) uděláš si jednoduše na jedno tlačítko funkcionalitu, jaká políčka ti má vynulovat a kam chceš nastavit jaké číslo.

Bylo by bomba, kdyby něco takového šlo přímo ve hře, tzn. že by sis mohl vytvářet šablony útočník armád pro rúzné eventy/démony ...
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Vynulovanie

Post by Vocas »

A nejlepší to bude pro ty co májí rádi dreadda :D :D Ale i tak by to chtělo třeba. :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Vynulovanie

Post by Kouji »

Náhodou, nejen Dreadd. U dhara mě to strašně sere :D . Sem tam i u Dralgara.
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Vynulovanie

Post by Vocas »

Je fakt že já mam jenom třeba u dhara ze začátku dvě jednotky a to jsou vesničani a bahno a je fakt že už mě nebaví furt klikat na to aby bahno bylo na nule když to někam posílám. :D :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Vynulovanie

Post by Kouji »

Spíš mi jde o krakena. Jak někde posíláš jenom jeho, tak odklikávat u mě 18 jednotek je sranda :) .
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Vynulovanie

Post by Vocas »

Jo to na Hellu se hodí no :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vynulovanie

Post by nezmar »

suhlasim s tym, ze by sa tam niekde malo hodit, vynulovat vsetko. Len este musim porozmyslat kam to hodim :D
fighteros
Posts: 6
Joined: Thu 03. Jul 2014 4:45:46

Re: Vynulovanie

Post by fighteros »

Išlo by to implementovať už do tohto nového veku ? Ako Dreadd by som to veľmi ocenil. :))
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vynulovanie

Post by nezmar »

ked budem menej vytazeny v praci tak bude mozne implementovat rozne veci, teraz to ale vyzera dost biedne (urcite ste si vsimli, ze aj menej pisem na fore) :(
Locked