Elfí lučištníci - rekrut

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Petrik1
Posts: 7
Joined: Tue 16. Sep 2014 10:40:59

Elfí lučištníci - rekrut

Post by Petrik1 »

neviem či už sa toto niekde riešilo ale napadlo ma či by sa nedal zdvihnúť rekrut elfích lučištníkov...tuším bol taký istý problém s bahnami u dhara... lebo majú rekrut tuším 5 + 3 r. života/1 ... bol som udoli stinu a padli mi tam aj lukari a radšej dám 100 run života na wurmov ako šetriť aby som mal povecme 40 rekrut...a po 5 alebo 10 keď človek tie runy potrebuje používať je fakt málo... hrám DCCD a u crinisky mi príde 500 strelcov za kolo a 10 elfích lukarov ... určite nevravím aby sa to spravilo tak ako crinis cez vehlas ale aspoň cez ťahy alebo cez budovy nejako... lebo fakt je problém keď mám v podstate celý týždeň rekrutiť 15k lukarov a u crinis to mám za 30 ťahov ...lebo úprimne kto má len tak u seba 300 run života aby mal rekrut 100
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by nezmar »

Petrik1 wrote:neviem či už sa toto niekde riešilo ale napadlo ma či by sa nedal zdvihnúť rekrut elfích lučištníkov...tuším bol taký istý problém s bahnami u dhara... lebo majú rekrut tuším 5 + 3 r. života/1 ... bol som udoli stinu a padli mi tam aj lukari a radšej dám 100 run života na wurmov ako šetriť aby som mal povecme 40 rekrut...a po 5 alebo 10 keď človek tie runy potrebuje používať je fakt málo... hrám DCCD a u crinisky mi príde 500 strelcov za kolo a 10 elfích lukarov ... určite nevravím aby sa to spravilo tak ako crinis cez vehlas ale aspoň cez ťahy alebo cez budovy nejako... lebo fakt je problém keď mám v podstate celý týždeň rekrutiť 15k lukarov a u crinis to mám za 30 ťahov ...lebo úprimne kto má len tak u seba 300 run života aby mal rekrut 100
napr. ja :D

ale povedzme si rovno, preco nejdes na trh a nenakupis 500 run zivota? A kde si minul tie co si mal, lebo povedzme si narovinu, urcite si za celu hru nenasetril iba 100 run zivota a rozbil sa :)

Ja uz teraz mam 100 run zivota (3000 tahov odohranych) a na Dralgarovi mam vylepsene vsetko co slo, cize tam som utratil dalsich 300 run zivota :D

Myslim, ze koncept natom, ze runy zivota ovplyvnuju rekrut u Dralgara je v poriadku. Je na tebe aku zvolis strategiu -> ci najskor narekrutis dostatocny pocet lucisnikov a potom das wurmov (pripadne obra na wurmovi) alebo najskor si spravis wurmikov a potom budes pomaly rekrutit.
ALEBO ti staci nasetrit dostatocny pocet zlata a nakupit runy na trhu :)

PS: tato hra nieje zalozena na tom, ze sa mozes rozbijat kolko chces, ale prave natom, ze musis rozmyslat (poriadne) ako pouzijes svoju armadu a pritom budes mat co najmensie straty. A Drago trva natom aby tento koncept bol co najviac dodrzany (aj ked ja sa to snazim troska zmiernovat / obcas)
Petrik1
Posts: 7
Joined: Tue 16. Sep 2014 10:40:59

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by Petrik1 »

šak v pohode nemusíš to meniť to bola len moja pripomienka :) nejak to už narekrutim:) a rozmýšlať či útočiť na údolí stínu je tiež vždy troška o šťastí:D keď som to prešiel 2 krát deň predtým tak som si vravel že hádam ešte dám:D a bum goblini a bomby :D všetko dole:D akurát keď už sme pri tom chcem sa spýtať v údolí stínu človek dostane proti sebe jednu armádu z top 5 či 10 či jak to presne je?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by Kouji »

Runy života jsou problém jen u Dralgara s bizony, jinak nemá Dralgar větší problémy s runama života (můj postřeh), ale vždy si je jde kupovat.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by nezmar »

ak by sa radikalne zlepsili obry tak by to bolo horsie aj pri druhej vetvy ( alebo prve, zalezi ako sa nato pozriete :D )

udoli stinu: podla toho co vidim v zdrojaku by to malo byt prvych 6
Petrik1
Posts: 7
Joined: Tue 16. Sep 2014 10:40:59

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by Petrik1 »

budúci vek plánujem hrať dralgara inak poprípade vulkána ak by sa spravila tá druhá vetva ... hrám to po dlhých rokoch tak som ešte z toho zmätený troška:D ale dík za info:)
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by VPx »

nezmar wrote:...udoli stinu: podla toho co vidim v zdrojaku by to malo byt prvych 6
Je ale je to nacitane alebo ulozene len raz za den nevyhodnocuje sa to ked kliknes na zautocit.... cize realne ak si nataham 6 klanov do topky a 5 minut na to idem do Udolia stinu tak ich tam nestretnes pokial uz neboli v top6 pri ulozeni serveru .. neviem jak to napsiat proste server raz za den ulozi top 6 hracov a cely den sa utoci na nich.

alebo je to skor zavysle aj na rychlosti sveta takze to moze byt teraz na heavene kazdych 12 hodin a predpokaldam ze to ulozenie sa deje bud vzdy v rovnaky cas v noci alebo je to v cas ked bol nastartovany novy vek .. to musi potvrdit Nezmar
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by nezmar »

server uklada vzdy pri nasledujucom tahu. tak by to malo fungovat

cize relativne aktualne informacie. Brat by sa malo to co je v statistikach. :roll:
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by VPx »

nezmar wrote:server uklada vzdy pri nasledujucom tahu. tak by to malo fungovat

cize relativne aktualne informacie. Brat by sa malo to co je v statistikach. :roll:

Tak potom sa to asik menilo .. lebo som si 100% isty ze som sa raz stazoval ze som chitil v udoli stinu hraca ktory ani nebol v top 10.... :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Elfí lučištníci - rekrut

Post by Kouji »

Třeba se sekundu po tvém útoku na něčem trochu rozbil :) .
Post Reply