Démoni volají o pomoc, klany vracejí úder

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Démoni volají o pomoc, klany vracejí úder

Post by Ingr.T »

No rozepsal jsem se tu a než jsem to stihl odeslat tak mě to odhlásilo :D , takže kašlu na rozepis, extra naštvaný :evil: :evil: :evil: :evil:

Jo nezmar říkla že přijde více démonů na pomoc, tak mě napadlo ať mají i jiné potvůrky a ať je v provozu více démonů co využívají lidi.

Navrhovla jsem aby se daly dobýt démoní državy, malá, střední, velká - vesnice, osada, město za odměnu
Dále jsem tu navrhoval aby se daly pozabíjet:
Démoní hlídka - do 10 démonů, žádná odměna
Hlídka zrádců - do 300 Následovníků démonů, pár zlatých
Démoní karavana - stovky démonů (žádné meteority) démoni převážejí zlato a runy sněhu, života a ohně
Karavana otroků - do 15 000 Následovníků démonů, odměna lidé + otroci kopí/oštěp/štít
Chrám démonů - Arcimág 1 (meteorit 1) a pak několik set démonů a několik tisíc lidských odpadlíků
Schromaždiště - pár Démoních křižáků do 5, až 25k lidských odpadlíků plus tak do 10 000 ostatních Následovníků démonů, odměna zlato, vybavení pro ozbrojene vesnicany
Cvičiště zrádců - Démon Těžký Křižák do 10, až 30k lidských odpadlíků plus tak do 20 000 ostatních Následovníků démonů, odměna vybavení do budov
Pevnost zrádců - Zasvěcenec, vyšší zasvěcenec, berzekrk, proklety berzerkr (celkem tak 25k jednotek), plus hradba jako ve městě (100k životů), a balisty a katapulty
Obětiště démonů - Demon Bojový Mág Temnoty -1, Démon Válečník Temnoty - 100, Plamenný démon arcimág - 7, Plamenný démon mág 100-140, Plamenný démon s bičem 1000 - 1200, Ohnivý obr - 4-6, Ohnivý démon - 200-300 , Ohnivý imp 100 000 - 110 000, kacíři 10 000 - 11 000, Hodnota je kolem 3 230 000 - 3 800 000, proto mě odměna napadla 1-2 artefakty, zlato 100k - 200k a ještě runy ohně napadlo mě 30 - 60 ale je to dost, ale army je slušná, posudte. Napsal jsem napad po 2. rychle za chyby se omlouvam
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Démoni volají o pomoc, klany vracejí úder

Post by nezmar »

super. Urcite niektore pridam k eventom na ktorych sa prave pracuje :)
ked ich bude viacej tak to urcite nebude vadit.

Ale aby som rozviedol troska napad co mam v hlave (v skratke)

Matka demonov je dost nastvana (kedze demonom sa moc nedari ...), hlavne klan/spolocenstvo/sekta RUDY MESIC najviac krici, ze demoni, ktori tam uz su su viac menej neschopny, takze dovoli (blahosklonne) vodcovi sekty aby vyslal skupinku demonov (cize viac armad) do sveta LOI, samozrejme s tym, ze nesie plnu zodpovednost zato co sa tam stane (cize aj za neuspechy). Co zrovna dotycneho vodcu netesi :roll:

teraz mam v plane 2 unikatne jednotky (asi pouzijem len jednu)
1. magie rudeho mesice -> posiluje vsetkych demonov na bojisku
2. magie vecneho mesice -> vytvara iluzionarne jednotky (bud klonovanie jednotiek, ktore su uz na boji -> s urcitou zmenou statou, alebo vytvaranie magickych stvoreni)

pri iluziornej magii je tu urcity predpoklad, ze ju neskor bude vyuzivat VULKAN na vytvaranie magickych ohnivych stvoreni (nova vetva). Kedze na LOI nikto (ani Vulkan) nie je schopny privolat/vytvorit Ohniveho Draka, moze sa pokusit pomocou tejto magie vytvorit napr. Iluzionarneho Ohniveho Draka (iluzia draka) atd ...
Post Reply