Velitel klanu

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Velitel klanu

Post by Kouji »

Rock Tomb wrote:Hej tak tohle bych rozhodně bral.. a rozhodně jsem pro.... bylo by to zajímavé... ale pokud to jde tak s tím posledním eventem na toho hrdinu.. bych to nedal aby byla konstantní síla a limit třeba 6M army... ale aby to bylo dostupné už od začátku a ten hrdina se scaloval postupně.... resp nějakou sílu která se bude postupně zvedat.. s tím že pokud máš hodně věhlasu a předzvěsti tak je tvůj velitel potom silnější
Zase jsem nechtěl jít do extrémů, jako 6M army, protože to už by byly milionové ztráty a to jen kvůli vylepšení velitele? A i kdyby, tak by tam byl ohnivý štít, toxicita nebo obojí (hrdina by musel přežít) No, tyhle armády jsem testoval na tom, jak zhruba jedu se svými účty a někteří bohové dali armádu pro 1M až s armádou 2M. Málo který bůh to dá dříve, než je to pro ně stavěné a aspoň trochu se tímhle dá omezit nevyváženost bohů. Být otevřená Ascena, tak by 4M armádu dala už třeba s 2-3M armádou, kde to dá Dralgar třeba v 6M. Poslední event by se i mohl dát hned po 4M, tam to už nijak nevadí.
Moc schopnosti zvedat nejde a magii Nezmar nechce. Co se týče věhlasu atd... tak to už je nastavené.
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Velitel klanu

Post by Ingr.T »

Kouji nechci ohledne velitele jakkoliv rýpat, ale nemělo by jeho dobrodružství být převážně o něm samém? tedy aby neměl žádnou armádu? a měl by to dobývat jen on sám? musel by si třeba pomoci artefakty? pak by to dávalo logiku, takhle je to mezi námi zase mimo ne?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Velitel klanu

Post by Kouji »

Do určité části vede své armády. Ve finální bitvě je to opravdu jen o veliteli a bude bojovat sám proti jednotce, která měla být zapomenuta (původně jsem uvažoval o Anděli z temnoty, ale ten je moc slabý co se týče statů), jednotka by klidně mohla být z dob Impéria Orla nebo jejich vynález, to se dořeší kdyžtak potom. V poslední bitvě bude potřebovat artefakt, možná, že se využijí i takové, které zde nemají teď uplatnění (Dráp draka). Pokud vyhraje, získá titul legendární jednotka a bude šance na legendární předmět. Tohle byla moje myšlenka. Pokud jsem si někde protiřečil, tak mi ukaž kde. Já si to neuvědomuju.
Post Reply