Nekromanti

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Nekromanti

Post by Ripperman »

mě zorvna dreadd přijde teda na hraní nejzábavnější.. do toho bych se nevrtal. i ta cena přízraků je dle mého adekvátní. ono dreadd s 250-300 přízraky sundá skoro cokoliv a můžeš klidně lichy s tvrzenýma plátama používat ke štítování meteoritů. :D ....
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Nekromanti

Post by Kouji »

Ano, zkušený hráč je s Dreaddem spokojený. Dreadd není bůh pro nováčky dle mého názoru.
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Nekromanti

Post by Ingr.T »

Kouji wrote:Všichni zkušení hráči by tě proklínali :) .
Toto už mě láká, abych o to bojoval i když za něj hraji teď. :-D Me se proste zda divne to, nemohu za to. :D :D :D :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Nekromanti

Post by Ripperman »

Ingr.T wrote:
Kouji wrote:Všichni zkušení hráči by tě proklínali :) .
Toto už mě láká, abych o to bojoval i když za něj hraji teď. :-D Me se proste zda divne to, nemohu za to. :D :D :D :D
jaj, tak nestav prizraky a hraj se soulkeeperama. ty jsou pro novacky mnohem vic easy. ale v hodne pozdni fazi veku taky slabsi
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Nekromanti

Post by Ingr.T »

Pišu to třeba sem, měl bych otázku. Temná křik posiluje jen nemrtvé a živé neoslabuje? Jelikož Dreadův vyvolený je živý a nekromant taky. Tak mě to jen zajímalo.
Jeli to blbá otázka tak pardon.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Nekromanti

Post by Ripperman »

Ingr.T wrote:Pišu to třeba sem, měl bych otázku. Temná křik posiluje jen nemrtvé a živé neoslabuje? Jelikož Dreadův vyvolený je živý a nekromant taky. Tak mě to jen zajímalo.
Jeli to blbá otázka tak pardon.
s živými nic nedělá. Posiluje jen ty jednotky, které u sebe mají ikonku, že jsou mrtví. To ani dreaduv vyvoleny ani nekromanti nejsou.
Post Reply