Imperátorův palác

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Jako zase na druhou stranu je IP závěr hry, takže je jedno, že se každej rozseká, ale určitej řád by to taky mohlo mít.

TO Ripper: Výpis jak jsem vyprovodil tvoji 3x větší armádu z IP ti někam nahraju jak bude čas :twisted:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Imperátorův palác

Post by nezmar »

tie vypisi sa generuju priamo pre jedneho hraca. Jedina moznost ako ich poskytnut niekomu inemu je proste ich ulozit ako surove html do suboru. Iny sposob zatial neexistuje, pretoze aj pri rovnakych poctoch jednotiek nikdy nebude vyzerat ten suboj rovnako. Je tam prilis vela nahodnych faktorov, ktore to zohladnuju.

Momentalne nevidim dovod preco by som to mal uklad na disk aby ste si to mohli pozriet.

Jedine co by sa s tym (mozno) dalo spravit by bolo iba zaznamenavanie ako dopadol - cize ta konecna faza kto prezil a kto nie.
Iny sposob je kompletne prerobit vyhodnocovanie boja a jeho zobrazovanie
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

tak zrovna u palace ulozit max cca 100 ? souboru velkych par desitek kB snad není problém..
klidně bych udělal k náhledu veřejně. Přeci jen boj o palác je věc veřejná a je škoda že to lidi nevidí. :(
Boje o palác by pak získali další rozměr. Být na prestižní listině těch, kteří ho aspoň jednou dobyli. :mrgreen: Ne jako teď, kdy se bude zjevně čekat na poslední minutu věku, aby to nějaký šťastlivec na poslední vteřinu risknul... :D
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

I když to na poslední sekundu věku někdo riskne, tak ho stejně bude držet jen tu jednu sekundu a Imperátorem se nestane.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Imperátorův palác

Post by VPx »

Alin .. musis to prezradzat :D //.... treba ho dobyt presne 24 hodin pred koncom veku a udrzat ho !!!! co je uplne ze nerealne ......
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

http://asgard.mysteria.cz/dreadd-palac05.htm

lichove jsou nejlepsi stit.
:mrgreen:

a samani nic nevydrží. :D :D
14 x Meteorit útočí na 4,151 x Šaman Ledu (Prapor světla)
14 x Meteorit zmasakroval (1,005,480) 4,151 x Šaman Ledu (Prapor světla)(-424,340)
Mohutná exploze poničila vše. Po jednotce Meteorit nezbylo skoro nic!
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Imperátorův palác

Post by Raeleg »

Ripperman wrote:http://asgard.mysteria.cz/dreadd-palac05.htm

lichove jsou nejlepsi stit.
:mrgreen:

a samani nic nevydrží. :D :D
14 x Meteorit útočí na 4,151 x Šaman Ledu (Prapor světla)
14 x Meteorit zmasakroval (1,005,480) 4,151 x Šaman Ledu (Prapor světla)(-424,340)
Mohutná exploze poničila vše. Po jednotce Meteorit nezbylo skoro nic!
No jelikož jsi byl už 9 útočník v řadě tak mě to ani moc nemrzí. :-)

Mít tam o 40 prastarých hyder a 500 šamanů více bys hned měl jiné ztráty. Navíc pořád dopovat liče, to je vážně na nic. Dříve to tak lehce nešlo. Potom někdy se k tomu vyjádřím a navrhnu řešení.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

no ja sem si na tobe nejriv rozflakal vulcana s 110 flamikama a flamik lordem. Jen proto, abych ti zredukoval ty hydry, protoze mi bylo jasny, ze jinak to taky nedam. ... :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Raeleg wrote: Mít tam o 40 prastarých hyder a 500 šamanů více bys hned měl jiné ztráty. Navíc pořád dopovat liče, to je vážně na nic. Dříve to tak lehce nešlo. Potom někdy se k tomu vyjádřím a navrhnu řešení.
Řešením je nehrát slabýho aethera. :D :mrgreen:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

nacal jsem ho zase crinis a dorazil ho ghorem, ale naprosto me na*****lo, ze namisto utoku ghorem jsem videl:
query error

:? :? :? :?
Omg, já chci ten výpis....

A navíc mi po jeho dobytí armáda zůstala doma....
Post Reply